Laisvalaikis Paslaugos

Tiesa ir mitai apie šokių pamokas

Kaip ir apie daugelį kitų paslaugų, taip ir apie šokių pamokas galima išgirsti įvairių neteisingų teiginių. Tam, kad nepasiklystumėte klaidžiuose informacijos labirintuose, pateikiame dažniausias tiesas ir mitus apie šokių pamokas.

  • Šokių pamokos skirtos tik nemokantiems šokti. MITAS.

Nors šokių pamokų „mokiniai” dažnu atveju iš tiesų pradeda lankyti pamokas su tikslu išmokti šokti, tačiau lygiai taip pat jas lankyti gali puikiai muzikos ritmu judantys žmonės. Tuomet dažniausiai tikslas būna išmokti įmantresnių šokių judesių ar profesionaliai sukurtas šokis, kuriam reikia choreografinių žinių ir patirties.

  • Šokių pamokas galima lankyti poroje. TIESA.

Taip, dažniausiai šokių studijos gali pasiūlyti grupines, individualias ir šokių pamokas poroms. Ir tai nebūtinai turi būti pasiruošimas jaunųjų šokiui. Pamokos poroje taip pat populiarios norinčių išmokti Lotynų Amerikos šokius tarpe.

  • Šokių studijos yra tik didžiuosiuose Lietuvos miestuose. MITAS.

Nors šokių pamokos Kaune ar Vilniuje populiaresnės ir čia įsikūrę daugiau šokių studijų, tačiau tikrai įmanoma jų rasti ir mažesniuose Lietuvos miestuose. Tereikia tuo pasidomėti. Kartais netgi šokių studijos iš didžiųjų Lietuvos miestų pagal tvarkaraštį vyksta į mažesniuosius miestelius ir šokio subtilybių moko jų gyventojus.

  • Šokiai savo malonumui taip pat stiprina kūną. TIESA.

Norint sustiprėti fiziškai, įgyti lankstumo, grakštumo ir pagerinti kūno laikyseną, visiškai nereikia būti profesionaliu šokėju. Visi šie privalumai pasiekiami ir reguliariai, tačiau ne itin intensyviai užsiimant šokiais savo malonumui.

  • Norint lankyti šokių pamokas reikia įsigyti abonementą. MITAS.

Šokių pamokas galima lankyti ir be abonemento, t.y. užsisakant po vieną pamoką. Tiesa, planuojant apsilankyti ne vieną ir ne du kartus, išsipirkti abonementą dažniausiai yra pigiau.

  • Toje pačioje šokių studijoje galima lankyti skirtingų stilių šokių pamokas. TIESA.

Grupinės šokių pamokos būna suskirstytos pagal šokių stilius ir dalyvių amžių. Tad skirtingu metu tikrai galima lankyti pavyzdžiui, gatvės šokių ir šiuolaikinių šokių pamokas.

Šokių pamokos – tai įtraukiantis užsiėmimas. Iš pradžių nusiteikę kelioms šokių pamokoms, dažnai suaugusieji net nepastebi, kaip pamėgę šokį tampa ilgalaikiais šokio studijos lankytojais.

1 Comment

  1. Ieškome su žmona šokių pamokų Kaune, galbūt esate lankę kažkur ir galėtumėte rekomenduoti? Esame išsirinkę kelis variantus, bet vis dar svarstome. 😊

Leave a Reply