Technologijos Verslas

Husqvarna šiuolaikiški pjūklai

Husqvarna nuolat pristato savo naujausius gaminius. Per 60 pjūklų gaminimo metų, dabartiniai pjūklai yra itin galingi, greiti ir ilgaamžiai, tai nulemia įmontuotos ištobulintos Husqvarna dalys ir šiuolaikiškos sistemos.

Naujos kartos Husqvarna pjūklai

Vieni iš geriausių Husqvarna pjūklų yra „550 XP MARK II“ ir „545 MARK II“. Šiuos gaminius jau įvertino medkirčiai visame pasaulyje. „550 XP MARK II“ kartos pjūklai pasižymi didesniu galingumu ir našumu nei jų pirmtakai. Subalansuotas pjūklų korpusas leidžia dar geriau valdyti įrankius, jie pasižymi didžiausiu manevringumu ir patogiu valdymu.

Tokios Husqvarna dalys, kaip SP33 X-CUT  grandinė ir tvirta X-FORCETM juosta pjūklui „550 XP Mark II“ suteikia tokią didelę pjovimo galią, kokios nebuvo pasiekę iki tol jokie modeliai. Papildomas dėmesys buvo skirtas Husqvarna dalims – karbiuratoriaus ir variklio aušinimui, todėl pjūklas lengvai užsiveda ir karštomis dienomis. Šie pjūklai pasižymi dar greitesnėmis apsukomis, dėl kurių lengvai įveikiami sudėtingi medžiai.

Net ir buičiai skirti pjūklai, turintys mažesnę galią, su kuriais paruošiamos malkos žiemai ar genėjamos šakos, turi daug inovatyvių sprendimų, dėl kurių šie įrankiai yra lengvai valdomi, patogūs ir saugūs.

Ne profesionalams skirtų pjūklų Husqvarna dalys ir sistemos

Pavyzdžiui, ne profesionalams skirtas modelis „120 XP MARK II“ yra lengvai valdomas ir universalus įrankis. Jo galia siekia 1,4 kW, o svoris – 4,85 kg. Pjūklo kaina – apie 180 eurų. Vis tik daugelis šio modelio Husqvarna dalių yra panašios, kaip įrankiuose profesionalams. Tai „X-Torq“ variklis, taupantis degalus, „Air Injection“ sistema, dėl kurios rečiau reikia valyti oro filtrus. Taip pat pjūklas turi vibracijos slopinimo sistemą, kombinuotą oro sklendę, palengvinančią variklio užvedimą.

Kad ir kokį Husqvarna pjūklo modelį turėtumėte, jam sugedus, neskubėkite ieškoti naujo, nes pakeitus keletą susidėvėjusių dalių, pjūklas vėl puikiausiai veiks. Dažniausiai tenka keisti pjovimo juostą ir grandinę, oro filtrus. Išsiaiškinę, kurios Husqvarna dalys yra sugedusios, sulūžusios ar jau nebetinkamos naudoti, naujų galite įsigyti parduotuvėje internete agropartsbaltija.lt Parduotuvėje rasite įvairiems Husqvarna modeliams skirtas, nebrangias, geros kokybės detales.

Leave a Reply