Kelionės Paslaugos

Tarptautinės automobilių parodos

Į tarptautines automobilių parodas vis dažniau vyksta lietuviai. Tokiuose renginiuose galima pamatyti praktiškai visų transporto gamintojų naujausius modelius. Lietuvius ir viso pasaulio entuziastus vis labiau domina elektromobiliai ir hibridiniai automobiliai, kurių šiuolaikiškus modelius galima išvysti Ženevoje, Paryžiuje ir Didžiojoje Britanijoje vykstančiose parodose. 

Paryžiaus automobilių parodos favoritai

Tai vienas didžiausių šios tematikos renginių Europoje, vykstantis kas dvejus metus. Jame pristatomi naujausi modeliai, prototipai, technologijos, sportiniai ir koncepciniai automobiliai. Pirmą kartą paroda buvo surengta 1898 metais, ją suorganizavo prancūzų automobilių pramonės pradininkas Albero de Diono.

2018 metais paskutinėje vykusioje Paryžiaus automobilių parodoje buvo pristatyti du naujausi BMW modeliai. Tai didžiausios gamos visureigis X5 ir naujas 3 serijos sedanas. Trečiosios serijos sedane įrengta nauja operacinė sistema, leidžianti balsu nurodyti tam tikras programas, kaip radijo stočių perjungimas ar nuorodų įvedimas žemėlapiuose. „Intelligent Personal Assistant“ operacinė sistema yra nuolat besimokanti, todėl ji vis geriau ir geriau turėtų suprasti vairuotoją. 6 skirtingų benzino ir dyzelino variklių galia siekia 110-195 kW.

Tokios automobilių parodos sutraukia ne tik gamintojus, bet ir žurnalistus bei automobiliais besidominčius žmones. Tai nėra vien vyrų renginys, parodose taip pat lankosi ir moterys. Pavyzdžiui, Didžiojoje Britanijoje automobilių parodoje viena diena būna skirta moterims. Ši diena taip ir pavadinta „Ladie‘s day“, kurios eigoje pasipuošusios damos su vyno taure apžiūrinėja įspūdingiausius automobilius, o kai kuriuos ir išbando. Šis renginys pritraukia minias aistruolių, nes jame eksponuojama daug britiškos technikos, senovinių ir sportinių automobilių.

Automobilių parodos prieinamos visiems norintiems

Jeigu jūs jau nekantraujate, kaip norite aplankyti tarptautines automobilių parodas, bet neturite itin daug laiko pasiruošimui, jums padės UAB „Autarė“ specialistai. Tai įmonė, kuri daugiau nei 25 metus profesionaliai organizuoja lietuvių tarptautinių parodų lankymą ir dalyvavimą jose. Įmonės atstovai užsakys bilietus, rezervuos jūsų poreikiams tinkamą viešbutį, pasirūpins automobilio nuoma, viza, kelionės draudimu. Visa tai sutaupys daug jūsų laiko, o parodose visą dėmesį galėsite sutelkti į eksponatus. Gausybė naujausių automobilių jums paliks neišdildomą įspūdį.

Leave a Reply