Kelionės Laisvalaikis

Savaitgalis Lietuvoje dviems

rukas

Savaitgalis dviems – tai šaunus pasirinkimas norintiems pabėgti nuo kasdienybės rutinos, miesto šurmulio ir pasimėgauti ramiu poilsiu. Lietuvoje vietų kur pailsėti tikrai daug, galite keliauti tiek į Birštoną, tiek į Druskininkus, tiek į Trakus ar Vilnių.

Savaitgalis Birštone

Savaitgalis dviems Birštone, tai puiki galimybė pailsėti puikiuose Birštono viešbučiuose, pasimėgauti gamtos teikiamais malonumais bei tiesiog atsipalaiduoti.

Birštono miestas garsėja savo mineralinio vandens versmėmis, gydyklomis, purvo bei klimato terapijomis. Dėl to šiame mieste gausu sanatorijų, viešbučių bei SPA centrų, kuriuose poilsis dviem tampa dar nuostabesnis. Po procedūrų šiame kurorte pasijusite atsigavę tiek fiziškai tie dvasiškai, o viduje viešpataus ramybė ir teigiamos emocijos.

Nemokamas mineralinis vanduo, pušynai, SPA procedūros bei gamtos grožis yra tarsi Birštono vizitinė kortelė, todėl pramogauti ir ilsėtis šiame mieste yra tikrai nuostabu.

Vienas iš pagrindinių traukos objektų yra Vytauto kalnas (Birštono piliakalnis). Tai yra vienas iš žinomiausių bei aukščiausių piliakalnių Lietuvoje. XIV a. pabaigoje ant šio piliakalnio stovėjo medinė Birštono pilis, kuri istoriniuose šaltiniuose pirmą kartą minima 1382 metais.

Centrinio parko skulptūrų parkas. Tai tarsi miškas mieste, kuriame natūraliai susiformavo takų tinklas. Tinkamiausia parko vieta romantiškiems pasivaikščiojimams dviems – parko dalis, kurios takų vingiuose išsidėsčiusios skulptūros. Lietuvių skulptorių darbai puikiai dera unikalioje gamtoje. Skulptūros išsiskiria ironijos, modernumo ir humoro deriniu.

Savaitgalis Druskininkuose

Savaitgalis dviems Druskininkuose, taps įsimintina romantiška kelione, kurioje mėgausitės vienas kito kompanija, dėmesiu, ilgais pokalbiais bei artumu. O visa tai užpildys SPA malonumai kuriais garsėja šis kurortas.

Druskininkai gali pasigirti gausia SPA įvairove, todėl jei Jūs vertinate SPA paslaugas, Druskininkai taps puiki poilsio ir romantikos oaze. Be SPA poilsio, šiame mieste gausu kitų pramogų bei traukos objektų. Vieni iš pagrindinių yra: Druskininkų vandens parkas ir „Snow Arena“. Druskininkų vandens parkas yra pats didžiausias ir populiariausias Lietuvoje. Šiame vandens parke palaikoma tropinio klimato temperatūra, yra didžiulis jūros mėlynumo baseinas, pirčių zonos bei čiuožyklos ir nusileidimo kalneliai.

O tiems kuriems labiau patinka žiemiškas šaltukas, nei tropinis klimatas, puikiai tiks poilsis dviems pramogų komplekse – „Snow Arena“. Šiame pramogų komplekse yra net 8 hektarai teritorijos, kuriuose rasite net tris slidinėjimo trasas. Trasos yra pritaikytos tiek pradedantiesiems slidinėtojams, tiek pažengusiems ar tos srities profesionalams.

 

Savaitgalis Trakuose

 

Poilsis dviems Trakuose, tai puiki proga praleisti savaitgalį ramiame, žalumos kupiname Lietuvos kampelyje, kuriame atrasite vidinę ramybę ir pailsėsite nuo kasdienių rūpesčių. Senojoje sostinėje galima pamatyti ne tik įspūdingąją Trakų pilį, bet ir keletą ne mažiau įspūdingų objektų.

 

Aukštadvario regioniniame parke stūkso legendomis ir padavimais apipinta Lietuvos duobių „karalienė“ – velnio duobė. Ji yra paskelbta Lietuvos Respublikos geologiniu gamtos paminklu, taip pat šis objektas yra vienas iš 100 lankomiausių Europos gamtos paminklų.

 

Varnikų pažintinis takas tiks ir tiems kas mėgsta važinėtis su dviračiu, ir tiems kas mieliau mėgsta vaikščiotis pėsčiomis. Takas keliautojus veda per pelkes, pievą su ežeriukais ir natūraliai susiformavusį mišką.

Leave a Reply