Kelionės Laisvalaikis

Palapinių kaina susijusi su tam tikromis konstrukcinėmis savybėmis

palapinė

Kelionės po egzotiškas šalis su viskas įskaičiuota paketu – neabejotinai puikus atostogų leidimo būdas, leidžiantis atsipalaiduoti bei atitrūkti nuo kasdienės rutinos. Tačiau tokia išvyka reikalauja nemažų finansinių investicijų, laiko bei…noro (sutikite, toks poilsio scenarijus – tikrai ne kiekvienam). Kai kuriems kur kas geresnė alternatyva atrodo senas geras palapinių žygis miške ar prie ežero. Mėgstate šią pramogą ir jūs, tačiau jau pabodo skolintis iš draugų palapinę? Viliojantys parduotuvės ARMIJAI IR CIVILIAMS pasiūlymai palapinėms ragina paskubėti: tinkamiausią variantą ras tiek turistai mėgėjai, tiek ir profesionalai.

Palapinių kainų intervalas labai platus. Žinant savybes, į kurias svarbu atkreipti dėmesį renkantis šį daiktą, galima išsirinkti variantą, kurio kainos ir kokybės santykis yra geriausias.

  • Populiariausios rinkoje – tunelio bei kupolo formos palapinės. Pirmasis variantas vertinamas dėl didelio naudingojo ploto bei komforto, tačiau abejonių kelia menkesnis atsparumas vėjui. Tuo tarpu kupolo forma atspari net ir stipriam vėjui, taip pat yra lengvai pastatoma.
  • Neabejotinai patogesnės palapinės, turinčius ne vieną, o du įėjimus (tai aktualu kalbant apie didesnes palapines). Prieangiuose atsiranda daugiau vietos daiktams sudėti, o ir naudojimasis palapine tampa komfortiškesnis.
  • Jei jūsų turistinės išvykos įprastai trunka kelias dienas, perkant palapinę visada galvokite apie komfortą. Palapinės aukštis – veiksnys, glaudžiai susijęs su palapinės patogumu.
  • Ventiliacinės angos – būtinas atributas palapinėje, priešingu atveju tvankiu oru ten tiesiog nebus įmanoma išbūti. Aišku, per pastarąsias į palapinę neturi patekti krituliai, o, geriausia, kai šios atidarinėjamos neišeinant iš palapinės.
  • Viena iš palapinės paskirčių – apsaugoti nuo drėgmės. Šią funkciją apibūdina hidrostatinis slėgis. Įsigijus palapinę, kurios hidrostatinis slėgis nesiekia 1000 mm, rizikuojate sušlapti net ir per nedidelį lietų. Dėl komforto ir ramybės rinkitės bent 3000 mm palapinę.
  • Palapinės konstrukciniai elementai ir medžiaga – svarbūs parametrai, įtakojantys tiek daikto kainą, tiek ir, aišku, kokybę. Galite rinktis aliuminio ar stiklo pluošto konstrukcijos palapines, kurios gali būti pagamintos iš nailono ar poliesterio. Kiekviena iš minėtų medžiagų pasižymi tam tikromis savybėmis, su kuriomis derėtų susipažinti detaliau.

 

 

Leave a Reply