Mada

Originalūs new balance batai – visa galva aukštesni už klastotes

news balanceAvalynė – bene svarbiausia mūsų garderobo dalis, į kurią krenta aplinkinių akys, o ir kūnas įvertina arba „nurašo“ pastarosios tinkamumą. Tie žmonės, kurie vertina kokybę ir į ją investuoja, viso labo turi kelias poras batų  kiekvienam sezonui ar konkrečiai funkcijai (sportuoti, į vakarėlį, į darbą ir panašiai). Tuo tarpu kita vartotojų kategorija yra orientuota į kiekybę ir, aišku, pageidautina kuo mažesnę kainą. Išsigelbėjimas pastariesiems tapo kinų, galinčių pasiūlyti kone kiekvieno prekinio ženklo klastotę, išradingumas. Ne išimtis – populiarieji new balance kedai, kurių geidžia dažnas, nepriklausomai nuo amžiaus, lyties ar socialinio statuso. Ne tik nori, bet ir turi: gatvės pilnos „balansuotų“ kojų, aišku, dažniausiai neoriginalių.

Žmogus, pirkdamas klastotą daiktą, turėtų suprasti, jog moka už pastarojo išvaizdą, dažnai identišką pradiniam gaminiui, tačiau tikėtis gerų funkcinių savybių nevertėtų. Būtų daugiau nei nelogiška: juk tam tikros srities profesionalų kompanija ilgai dirba, jog sukurtų tobulą, kliento poreikius atitinkantį produktą. Jei būtų kalbama apie paveikslą, kuris tiesiog kabo ir atlieka dekoratyvinę funkciją, gal ir būtų pateisinama, tačiau new balance kedai, kuriuos avime kasdien – visai kitas dalykas. Batai, o ypač sportiniai, privalo būti patogūs, suteikti komfortą judant, amortizuoti smūgius, užtikrinti gerą oro pralaidumą, trukdantį nemalonaus kojų kvapo atsiradimui. Ilgiau panešiojus „padielkinius“ batus, darosi akivaizdu, jog šias „nereikšmingas“ detales kinai mėgsta „pamiršti“. Juk kedai – ne aukštakulniai, kuriuos avime retai, tad ir šiek tiek pakentėti galima. Sportiniai batai dažno mūsų gyvenime yra nuolatinis palydovas, tad ir kokybės reikalavimai šiai avalynės rūšiai keliami patys aukščiausi.

Tikriausiai jau supratote, jog populiariųjų new balance batų už neįtikėtinai žemą kainą neįsigysite, nebent pirksite kokybe gerokai originalams nusileidžiančias klastotes. Jei ieškote originalų, tačiau aktualu ir geresnė kaina, reikės skirti šiek tiek laiko paieškoms. Patrauklių akcijų tikrai siūloma, tereikia šias akylai „medžioti“. Abejojate, jog parduodami batai nėra originalūs, nors pardavėjas dėl to dievagojasi? Skirkite laiko konkretaus modelio batų analizei (kiekvienas išsiskiria tam tikromis detalėmis), atkreipkite dėmesį į batų dydį (originalai neturėtų būti mažinti/didinti), svarbi ir avalynės pakuotė (su firminiu logotipu ir kitais ženklais).

 

Leave a Reply