Kosmetika Mada

Kvepalų analogai: kuo šis pasirinkimas skiriasi nuo garsių prekinių ženklų aromatų?

kvepalų analogaiJei domitės kvepalais, tai netruksite pastebėti, kad jūsų laukia ypač didelis pasirinkimas, vertinant pagal pačius įvairiausius kriterijus (dominuojančias kvapų natas, kvepalų tipą, gamintoją ir t.t.). Tarp daugybės galimų pasirinkimų galite rasti ir dar vieną, tai – kvepalų analogai. Jei lygintume šį pasirinkimą su garsių prekinių ženklų kvepalais, matytume, kad skirtumų yra iš tiesų nemažai. Kokių?

Aromatų intensyvumo skirtumai

Vienas skirtumų, kuriuos galima pastebėti dviejų gaminių – kvepalų analogų ir garsių prekinių ženklų kvepalų, yra susiję su aromato intensyvumu. Jei bus palyginti kvepalų analogai bei garsių prekinių ženklų kvepalai, netruksime pastebėti, kad pirmasis aromatas gali būti daugiau arba mažiau intensyvus nei antrasis.

Aromatas išlieka trumpiau

Lyginant kvepalų analogus bei garsių prekinių ženklų kvepalus, labai dažnai galima pastebėti ir dar vieną skirtumą – pirmųjų aromatas laikosi  šiek tie trumpiau.

Kvepalų buteliukų skirtumai

Pastebimi ir kvepalų buteliukų skirtumai. Nors iš pirmo žvilgsnio jie gali pasirodyti pakankamai panašūs ar net vienodi, iš tiesų taip nėra: pažiūrėję dar kartą, netruksite pastebėti daugybę mažų skirtumų.

Pastebimi ir kainos skirtumai

Na, ir, žinoma, negalima pamiršti, kad egzistuoja ir kainų skirtumų. Taigi, palyginus kvepalų analogus bei garsių prekinių ženklų kvepalus, matyti, kad analogų kvepalai pigiau gali kainuoti 2-4 kartus.

Taigi, kaip matyti, šie du pasirinkimai turi nemažai skirtumų; aromatas gali būti mažiau arba daugiau intensyvūs; kvepalų analogai savo aromatu jus džiugins trumpesnį laiką; pastebimų kainų bei kvepalų buteliukų skirtumai. Vis dėlto, panašumų šie gaminiai taip pat turi: tiek vieni, tiek kiti aromatai  pasižymi aukštais pardavimais; be to, tiek kvepalų analogų, tiek garsių prekinių ženklų aromatų galiam įsigyti internetu. Tai – idealus pasirinkimas kiekvienam, kuris nori taupyti savo laiką, o taip pat – norinčiam apsipirkti jam patogiu metu. Tačiau ir tai dar ne visis panašumai, kuriuos galima pastebėti kalbant apie šiuos pasirinkimus: tiek kvepalų analogai – kvepalai pigiau, tiek garsių prekinių ženklų aromatai šiandien sudaro labai didelį pasirinkimą. Taigi, visai nesvarbu, kurios kategorijos prekės jus domina – bet kuriuo atveju rasite puikiai sau tinkant į gaminį.

 

Leave a Reply