Paslaugos Verslas

Maxima akcijos

maxima akcijosKiekvienas iš mūsų, išgirdęs parduotuvės “Maxima” pavadinimą tikrai nesunkiai nurodytų, kur būtų galima rasti artimiausią parduotuvę. Čia apsipirkti patogu ir gera, nes dažnai skelbiamos Maxima akcijos. Kiekvieną savaitę yra skelbiamas vis naujas Maxima kaininis leidinys, kurį perskaitę pirmieji sužinosite, kurioms prekėms yra taikomos nuolaidos bei akcijos. Atsiminkite, nauja savaitė – naujas leidinys ir naujos nuolaidos, skirtos Maxima pirkėjams.

Parduotuvių tinklas Maxima nori ir stengiasi, kad kiekvienam pirkėjui būtų galima rasti norimas ir reikalingas prekes ir jas tą savaitę įsigyti pigiau. Vieną kartą galite įsigyti pigiau žaislų ar kūdikiams skirtų drabužių, kitą kartą knygų, namų apyvokos reikmenų arba gauti nuolaidas tam tikriems maisto prekių produktams: kruopoms, daržovės, saldainiams, o gal duonai. Nepraleiskite puikios progos sutaupyti, apsipirkdami dienomis, kai skelbiamos Maxima akcijos. Kaskart apsilankę parduotuvėje, rasite prekių, kurios pažymėtos išskirtinėmis kainų kortelėmis, reiškiančių, kad jų kainą yra mažesnė.

Nežinote, kaip gauti informaciją, kokios nuolaidos yra taikomos šią savaitę arba šiandien? Maxima kaininį leidinį galite gauti į savo pašto dėžutę arba parduotuvėje vos įžengę pro įėjimo vartelius. Leidinys yra nemokamas, todėl jį galėsite nagrinėtis tiek apsipirkdami, tiek parsinešę namo. Naudinga su savimi pasiimti leidinį į namus, nes turėsite progą atidžiau peržvelgti prekes ir suskaičiuoti, kiek sutaupysite apsipirkdami sekantį kartą Maxima parduotuvėje.

Dar vienas būdas, jei pritariate ekologijos temai ir naudojatės internetu – tai Maxima kaininį leidinį gauti el. paštu arba peržvelgti jį Maxima parduotuvės internetinėje svetainėje – www.maxima.lt . Patariame užsisakyti leidinį, kurį galėsite gauti į savo el.paštą, kai tik jis pasirodys. Sužinokite pirmieji, kokios Maxima akcijos bus skelbiamos šią savaitę!

Taip pat nepamirškite įsigyti Maxima nuolaidų kortelę vos už 4,99 Lt ir sutaupykite dar daugiau. Primename, kad kiekvieną kartą apsipirkdami ir pateikę kasininkei AČIŪ kortelę kaupsite 1% nuo pirkinio sumos Maximos pinigais, o atsiskaitydami sukauptais Maximos pinigais galėsite padengti net iki 99% pirkinio sumos. Ši kortelė ne tik Jums suteiks nuolaidas, bet taip pat jeigu užpildysite ir pateiksite teisingą kontaktinę informaciją, galėsite gauti ir naudotis asmeniškai Jums suformuotais AČIŪ nuolaidų programos parengtais pasiūlymais. Be to nepamirškite dalyvauti AČIŪ partnerystės programoje 4xDAUGIAU!

Leave a Reply