Grožis Mada Pramogos

Dovanos idėjos mylimajai

dovanos moterimsMylimą žmogų tikriausiai sunkiausia, tačiau kartu ir lengviausia nustebinti. Dovanos idėjos nuolat sukasi galvoje: vieną dieną pasakote „Aš tave myliu!“, kitą kartą nueinate kartu vakarieniauti arba sukuriate poemą apie bendrą judviejų gyvenimą. Tačiau kaskart, kai tik artėja mylimosios gimtadienis, ar kita jai arba Jums abiems svarbi šventė, pasimetate ir skubate naršyti internete, kad tik rastumėte padovanoti ką nors nauja ir nematyta.

Dovanų paiešką pagal lytis vykdyti internete labai paprasta. Norite, vos per 30 sekundžių surandate dovaną merginai, o jei reikia – vaikinui. Tiek vienai, tiek kitai lyčiai tikrai yra begalės dar negirdėtų ir neatrastų dovanos idėjos pasiūlymų.  Aptarkime, ką būtų galima dovanoti mylimai merginai bei moteriai.

Dovanos merginoms ir moterims:

Rankinės. Kaip gi save gerbianti mergina galėtų be jos apsieiti? O daugeliui jų reikia ne vienos. Kuo daugiau ir kuo įvairesnių – tuo geriau, kad galėtų kaskart vis išsirinkdama naują batelių porą ar suknelę, rasti su kuria rankine išeiti į miestą arba darbą. Dovanokite originalias ir išskirtines rankų darbo rankines, kurias nešiodamos moterys neliks nepastebėtos gatvėje bei draugių būryje.

Papuošalai. Visos dailiosios lyties atstovės mėgsta puoštis ir dabintis. Negailėkite joms dovanoti papuošalų. Tikriausiai ji jau turi ne vieną žiedą, apyrankę bei grandinėlę. O ar yra jos papuošalų dėžutėje kojos papuošalas? Galbūt tai ta dovana, apie kurią ji taip seniai svajojo? 

Saldžios dovanos. Daugelis merginų mėgsta saldainius ir kitus saldumynus. Tad būsimos šventės proga nesuklysite įteikę saldainių kupiną širdį. Taip, tai tikrų tikriausia rankų darbo širdis, kurią sudaro saldainių kompozicija, apsupta glėbio rožių ir dailiai surišta. Ji gali būti pristatyta ir įteikta tiesiai mylimajai į rankas darbo metu ar jai būnant namuose. Dar viena labai saldžios dovanos idėja – Chocospoon karštas šokoladas.  Kas tai yra? Ogi  pačio skaniausio rankų darbo belgiško šokolado gabalėlis su tarytum inkrustuotu mediniu šaukšteliu, kuriuo mylimoji galės pamaišyti puikų gėrimą. Tereikės šokoladą ištirpdyti karšto pieno puodelyje.

Drabužiai. Kad ir ką išrinktumėte: chalatą, stilingą tuniką ar maxi ilgio vasarinę suknelę – ji tikrai liks sužavėta Jūsų skoniu ir originalumu. Ar žinote,kad net nebūtina drabužių važiuoti pirkti į prekybos centrus? Juos galima greitai ir pigiau įsigyti internetu. Žinoma, būtų pravartu, jeigu prieš tai išsiaiškinsite jos drabužių dydį.

Tai tikrai ne visos dovanos idėjos Jūsų merginai ar žmonai. Linkime nustebinti mylimąsias!

Leave a Reply