Laisvalaikis

Koks tas vienišo vyro gyvenimas?

Statistikos departamento atliktų tyrimų duomenimis, pastaraisiais metais beveik 40% visų namų ūkių sudarė ūkiai, kuriuose gyvena vienas žmogus. Lietuvą galima netgi vaizdžiai pavadinti vienišių tauta, mat pagal šį (po vieną gyvenančių žmonių) rodiklį 2016 metais Lietuva buvo antroji Europoje. Kalbant apie vienišus vyrus kone pirmiausia kyla klausimas apie jų seksualinį gyvenimą. Ir čia neskubėkite atsakyti, kad tokiems vyrams belieka tenkintis nepilnaverčiu seksu, kurį suteikdavo pripučiama sekso lėlė ar naudotis sekso paslaugomis. Naujausiomis technologijomis sukurta lėlė, pagaminta iš aukščiausios kokybės silikono tai geriau, saugiau nei meilužė ar sex pažintys, plaštakės ir t.t. Be to, visi sekso malonumai jiems prieinami be taikymosi prie antrosios pusės nuotaikos, be priekaištų dėl ne vietoje paliktų kojinių ar be spėliojimų kodėl antroji pusė šiandien nenusiteikusi seksui. Gal iš tiesų vienišų vyrų gyvenimas yra idiliškas ir nors ir paslapčia, tačiau trokštamas netgi antrąją pusę turinčių vyrų? Bent jau seksualinių santykių prasme…

Ar sekso lėlė gali duoti tiek pat kiek tikra moteris?

Pasaulyje yra ne viena istorija, kaip lėlė, pagaminta iš aukščiausios kokybės silikono tampa ne tik vienišų vyrų sekso partnere, bet ir gyvenimo moterimi, lygiaverte tikrai antrąja pusei.

2020 metais pripučiama sekso lėlė tapo oficialia iš  Kazachstano kilusio kultūristo Yuri Tolochko žmona. Ir tai ne vienintelis atvejis. Santuoka su silikoninėmis lėlėmis yra pakankamai įprastas reiškinys užsienio šalyse. Japonijoje gyvenantis 61 erių metų vyras teigia, kad  naujausiomis technologijomis sukurta lėlė jam pilnai  atstoja atskirai gyvenančią oficialią žmoną ir įvardija netgi silikoninės gražuolės privalumus ne vien sekso prasme:

„Ji niekada neišduos, net ir be pinigų bus su manimi. Aš labai vertinu tarp mūsų esantį intymų ryšį. Mes kartu miegame, maudomės – tai nuostabu“.

tv3.lt naujienų portale publikuotame interviu šis vyriškis pasakoja kaip pagaminta iš aukščiausios kokybės silikono sekso lėlė lydi jį į parduotuves, kartu vakarieniauja, palaiko draugiją vonioje ir pilnai atstoja tikrą moterį.

Dauguma lietuvių skaitydami šias istorijas tikriausiai šypteli ir jų herojus laiko mažų mažiausiai truputį kvaištelėjusiais. Tačiau šios istorijos yra pats tikriausias atsakymas į klausimą ar naujausiomis technologijomis sukurta lėlė gali atstoti tikrą moterį.

Ar sekso lėlė geriau už kitus vienišų vyrų pasirinkimus?

Vienišiems vyrams, kuriems vis dėlto pripučiama sekso lėlė atrodo nepriimtinas pasirinkimas, lieka sex pažintys, plaštakės ir kitos galimybės patirti vienkartinius sekso malonumus. Tačiau vieniši vyrai, norėdami pastoviai savo aistras tenkinti būtent šiais būdais tam sugaišta daug laiko, skiria daug pinigų ir patiria daug rizikos.

Na, žinantiems kur ieškoti, plaštakės galbūt ir greitai randamos. Tuo tarpu sex pažintys, kad ir kaip paprastai atrodo prieinamos, kartais užtrunka ne dieną ir ne dvi kol jų ieškančios merginos įsidrąsina ir įsitikina tuo, kad vyras nežada daryti nieko, kas joms būtų nepriimtina. Beje, šiuo klausimu kartais sex pažintys apskritai prasideda ir baigiasi tik virtualiame pasaulyje. Tai, kad mergina ieško seksualinių santykių be įsipareigojimų dar nereiškia, kad ji pasiryžusi pildyti visas vyro fantazijas ir galbūt visą gyvenimą vyro trokštami išbandyti žaidimai jai bus priimtini. O ką jau bekalbėti apie tokius kuriozinius atvejus, kai merginos siunčia ne savo nuotraukas, išvilioja pinigus ar kelia itin didelius reikalavimus sekso partneriais norintiems tapti kandidatams. Tokiais atvejais vyrai, nusprendę išbandyti sex pažintis lieka nusivylę, be reikalo skyrę tam nemažai laiko, o kartais ir patyrę finansinių išlaidų.

Tuo tarpu pagaminta iš aukščiausios kokybės silikono sekso lėlė išpildys net ir slapčiausias fantazijas. Ne veltui Barselonoje jau ne pirmus metus veikia viešnamis, kuriame sekso paslaugas teikia silikoninės sekso lėlės.

Kaip rašoma lrytas.lt portale, šiame viešnamyje klientai pasirenka ne tik lėlę pagal savo skonį, bet ir pageidaujamą erotinę aplinką. Šio viešnamio įkūrėjai drąsiai teigia, kad naujausiomis technologijomis sukurta lėlė gali duoti tai, ko ne visuomet galima nusipirkti tikrų moterų sekso paslaugų rinkoje:

„Tris funkcines angas turinčios silikoninės sekso lėlės yra itin lanksčios, turi sąnarių judėjimo funkciją. Jos jums leis išpildyti visas savo fantazijas be jokių apribojimų. Seksas bus dar malonesnis, labiau įkaitinantis ir erotiškesnis“.

Beje, šiame sekso lėlių viešnamyje skiriamas ypatingas dėmesys  konfidencialumui ir higienai. Atsiskaitančių banko kortele klientų išrašuose ši operacija būna nematoma. O silikoninės sekso lėlės kruopščiai nuplaunamos ir dezinfekuojamos po kiekvieno kliento sekso žaidimų.

Kalbant apie sex pažintis bei sekso paslaugas teikiančias moteris, nereikia pamiršti ir ligų rizikos bei konfidencialumo klausimų. Tikriausiai nei vienam suaugusiam vyrui nereikia priminti, kad vienkartiniai lytiniai santykiai yra greičiausias būdas užsikrėsti lytiniu keliu plintančiomis ligomis. Na, o konfidencialumo prasme verta prisiminti grubų, tačiau labai šiuo klausimu tinkantį posakį, kad „Lietuva yra didelis kaimas”. Tuo labiau, kai plaštakės dažniausiai yra lyg atskira kasta, kurioje visos vienos kitas gerai pažįsta. Tad vyrai niekada negali būti tikri, kad naujiena, jog jie apsilankė  pas sekso paslaugas teikiančią moterį netyčia iš lūpų į lūpas nepasieks jų darbdavio, asmeninio finansų konsultanto ar kt. O tai juk ne pati maloniausia situacija.

Kas laimi – sex pažintys, meilužė, plaštakės ar naujausiomis technologijomis sukurta lėlė? Laiko prasme, atsakymas vienareikšmiškas. Tik sekso lėlė nereikalauja jokių laiko investicijų bei visada yra čia ir dabar. Pinigų prasme, galima netgi atlikti preliminarius skaičiavimus. Pagaminta iš aukščiausios kokybės silikono sekso lėlė Lietuvoje kainuoja apie 1500 eur. Ne žemiausio lygio plaštakės už vieną sekso valandą dažniausiai ima apie 100 eur. Tad vos 15 apsilankymų pas sekso paslaugas teikiančią merginą kainuotų tiek pat, kiek realistiška sekso lėlė, kuri teiks malonumą ne vienerius metus. Na, o ligų riziką ir konfidencialumo klausimą jau aptarėme. Belieka padaryti išvadas: šiose varžybose naujausiomis technologijomis sukurta lėlė vienareikšmiškai laimi.

Ar vieniši vyrai yra laimingi vyrai?

Ar vienišų vyrų seksualinis gyvenimas vis dar atrodo nykus ir bespalvis? Anaiptol. Taip, jiems niekas neatneša kavos į lovą. Taip, nors ir naujausiomis technologijomis sukurta lėlė patenkina visus seksualinius įgeidžius, tačiau nepataria ir neišklauso. Tačiau jų seksualinis gyvenimas gali būti netgi  žymiai pilnavertiškesnis, nei kai kurių antrąsias puses turinčių vyrų santykiai. Na, o ribas, ar tikroviška sekso lėlė užims tik sekso partnerės vietą ar atstos tikrą moterį (o gal net taps oficialia žmona) kiekvienas pasirenka pats. Kaip teigė žymus Vokiečių rašytojas Matijas Klaudijus – „Laisvė yra teisė daryti viską, kas nekenkia kitiems žmonėms“. Tad net ir santuoka su silikonine sekso lėle gali tapti visiškai suprantama, jei tai tik padaro vienišą vyrą laimingu.

Leave a Reply