Paslaugos Verslas

Užpuolė blakės – kaip efektyviai jų atsikratyti?

Visi žmonės namus visuomet saugo nuo įvairių vabzdžių, jog nebūtų jokių problemų, ypatingai jei namuose auga vaikai ar gyvūnai. Turime įvairiais būdais apsisaugoti nuo įvairių gyvių, jog nepatektų į namus ir nesukeltų diskomforto.

Bet ne visuomet pasiseka apsisaugoti. Dažnai net nepagalvojame, kaip mūsų namuose atsidūrė gyviai, kurie nepageidaujami. Tokie gyviai, kaip blakės atsiranda įvairiais būdais. Blakes galima parsinešti iš lauko, kai jos saugiai įsitaiso ant drabužių, taip pat jos gali pačios atkeliauti iš kaimynų namų. Jos gali tūnoti ir senuose balduose, čiužiniuose, dovanojamose drabužiuose ar kituose minkštuose daiktuose.

O dažniausiai galima jas įsitaisyti atostogaujant kitose šalyse užkrėstose viešbučiuose ar poilsiavietėse, jos saugiai įsitaiso lagaminuose ir parkeliauja į jūsų namus. Tad yra įvairių būdų, kaip gali blakės patekti į jūsų namus. Visuomet reikia stengtis iš po kelionių, ar tiesiog parėjus iš lauko į namus apžiūrėti drabužius ir turimus minkštus daiktus.

Norint išvengti rimtesnių pasekmių turite saugotis šių nemalonių padarų. Blakių naikinimas reikalingas norint apsisaugoti nuo jų įkandimų, jog nereikėtų naktimis neramiai miegoti ir atsikelti sukastam blakių. Naikinimas reikalingas ir dėl to, kad toliau blakės nesiveistų jūsų namuose, nes tuomet paprastomis priemonėmis jų išnaikinti nebus įmanoma.

Kaip yra naikinamos blakės?

Jeigu naktimis kankina neramus miegas, kandimo pojūčiai, ryte atsirandantys raudoni maži bėrimai, tuomet metas susimąstyti: galbūt namuose užsiveisė blakės? Jeigu nesate su tuo susidūrę, turbūt nežinosite ką daryti, jog jų kuo greičiau neliktų.

Laiku pastebėję požymius, jog namuose yra blakės, tuomet galite jas išnaikinti naminiais ir paprastais būdais. Blakių naikinimas būtinas dalykas nenorint, kad jų užsiveistų dar daugiau.

Blakių naikinimo būdai

Jų paprasčiausi naikinimo būdai gali būti tokie: dirbtinis apšvietimas namuose, ryškiai apšviečiant tas vietas, kuriose yra blakės, jos nusilpsta ir miršta iš bado, taip pat galima jas išnaikinti su šalčiu, taip pat geras naikinimo būdas tai degus apdorojimas, jei metalinėse konstrukcijose yra apsigyvenusios blakės, gali efektyviai padėti susidoroti dujinis ar spiritinis degiklis.

Taip pat gera liaudiška priemonė yra valerijonas, jį pakanka patepti lovos plyšius ar kitą vietą ir blakės ima išlysti, žinoma šis būdas nėra tinkamas, jei namuose gyvena gyvūnai. Tad pasirūpinkite savo namais ir jų apsauga. Nedelskite, jei jau turite šiuos gyventojus namuose, kad neprireiktų rimtesnės pagalbos išnaikinti blakes jūsų namuose.

Leave a Reply