Verslas

Popieriniai puodeliai – geriausias vienkartinių puodelių pasirinkimas

Vienkartiniai puodeliai – tai popieriniai puodeliai. Juos lengva išmesti, be to, jie yra įvairių dizainų, raštų ir atspalvių. Popieriniai puodeliai yra perdirbami ir ekologiški gaminiai. Tai puikus būdas sumažinti anglies dioksido pėdsaką. Kadangi dauguma tiekėjų leidžia pirkti internetu, prieš nuspręsdami pirkti galite sužinoti, iš kokių medžiagų pagamintas produktas. Atsižvelgdami į naudojamas medžiagas, galite priimti pagrįstą sprendimą ir nusipirkti geriausius vienkartinius puodelius savo vakarėliui ar naudojimui biure.

Popieriniai puodeliai sudėtis

Popieriniai puodeliai yra kondensuotesni, todėl juos lengva laikyti. Į tą pačią erdvę galite sutalpinti beveik dvigubai daugiau kavos puodelių nei polistireninio putplasčio. Jei jūsų įstaigai sandėliavimo vieta yra problema, galite apsvarstyti galimybę rinktis popierinius puodelius. Turėsite pasverti kainos skirtumą, atsižvelgdami į tai, kiek turite vietos puodeliams laikyti. Naudodami vienkartinius puodelius išvengsite mikrobų plitimo. Kai kurie popieriniai puodeliai turi specialią antibakterinę dangą, kuri padės išlaikyti dar geresnę biuro būklę. Darbuotojai dažnai serga ir tikrai nesirūpina savo patalpų valymu ir dezinfekavimu. Niekas pakartotinai nenaudos panaudoto puodelio, kuris stovi lauke, todėl sergantis darbuotojas neužkrės sveiko darbuotojo.

Popieriniai puodeliai turi kelių rūšių dangtelius. Puodeliai, kurie naudojami kaip jogurto indeliai, turi dviejų tipų dangtelius: prispaudžiamą uždaromą dangtelį, naudojamą dideliems „šeimos dydžio” indeliams, ir termiškai uždaromą folijos dangtelį, naudojamą mažiems „vienos porcijos” indeliams. Popierinių puodelių dangteliai gali būti naudojami tada, kai norima būti atsargiems, kad neišsipiltų, pavyzdžiui, kai puodelis pripildytas karšto gėrimo.

Labiausiai paplitę popierinių puodelių dangtelių tipai – tai šaltiems gėrimams skirti dangteliai su šiaudeliais, kurių dangtelio viduryje yra perforuotas kryželis, į kurį galima įkišti šiaudelį. Antrasis tipas yra karštų gėrimų dangtelis; iš pradžių jis buvo tik ventiliuojamas, kad galėtų išeiti garai, tačiau dabar jį pakeitė „sip-through” dangtelis. Kad karštas gėrimas būtų saugus, labai svarbu turėti sandarų dangtelį. Dauguma dangtelių gaminami iš polistireno. Yra popierinių dangtelių sriubos indams, tačiau dėl savo konstrukcijos jie yra gana brangūs, todėl juos galima rasti tik aukščiausios klasės rinkoje.

Pagal kavos puodelių reklamą, jei nemokami sąsiuviniai ir užrašų popierius yra veiksmingi būdai perduoti žinutę koledžo studentams, tai biuro darbuotojams artimiausias atitikmuo yra popieriniai puodeliai.

Leave a Reply