Mada

Kokios moteriškos piniginės madingos šiais metais?

Svarstote šiemet atsinaujinti savo garderobą? Galvojate, kokius derinius kurti, kad atrodytumėte stilingai? Nepamirškite kad svarbu ne tik drabužių, bet ir aksesuarų pasirinkimas. Vienas svarbiausių – moteriškos piniginės. Jos taip pat gali būti ryškių ir žavingu aprangos ir stiliaus akcentu. Tik svarbu pasirinkti tinkamai. Tad kas gi madoje bus šiais metais?

Klasika tampančios odos piniginės

Nor skai kurie mados vėjai keičiasi kiekvienais metais, yra tokių tradicijų, kurios nesikeičia ir tampa tikrų tikriausia klasika. Vienas iš tokių pavyzdžių – odinės piniginės. Šiandien turbūt retas galvoja apie kitą medžiagą, iš kurios gali būti pagaminta piniginė. Tad įvairūs pakaitalai jau kuris laikas pasitraukė į šalį, o pačios populiariausios piniginės yra iš odos. Šiemet tai vis dar bus tendencijų viršuje. Tačiau šalia įprastų odinių piniginių atsiranda ir kiek naujesnės eksperimentinės tendencijos – pavyzdžiui, verstos odos piniginės, odinės piniginės su lakuotais paviršiais. Išsirinkę tokią šiemet tikrai nesuklysite.

Užleiskite vietą žaliai spalvai

Ilgą laiką tendencijų viršuje laikėsi raudonos spalvos piniginės. Tai buvo ypač pastebima tendencija, moterims renkantis naują piniginę. Tačiau panašu, kad raudonai iškilo didelė konkurencija. Mat šiemet itin madingos bus žalios moteriškos piniginės. Tokias tendencijas jau galite pamatyti ir parduotuvių lentynose. Štai technomada.lt prekių kataloge galima rasti labai platų šiemet ypač madingų žalių piniginių, kurios yra įvairių formų ir skirtingų gamintojų.

Nepamirškite grandinėlių ir užsegimų

Jeigu norite, kad Jūsų piniginė šiemet tikrai būtų stilinga, pagalvokite ir apie smulkmenas. Svarbu ne tik spalva ir medžiaga, bet ir įvairios detalės. Šiemet bus madingos tos piniginės, kurios turės išskirtinį papuošimą. Tai reiškia, kad puikus pasirinkimas bus piniginės su įvairiais skirtingais užsegimais. Pavyzdžiui, užtrauktuką šiemet gali pakeisti sagtys, kurios ankščiau buvo labiau priskiriamos retro stiliui. Taip pat bus populiarios piniginės su įvairiais pakabukais ir grandinėlėmis.

Eksperimentai su formomis

Kas sakė, kad piniginė turi tilpti į rankinuką? Šiandien tai jau tikrai nebėra griežta taisyklė. Tiesą sakant, šiemet dėl piniginių formų iš viso nereikėtų galvoti apie jokias taisykles. Nes madoje bus pačios įvairiausios formos ir įvairūs dydžiai. Norisi mažos ir stilingos piniginės? Toks sprendimas tikrai atliepia šių metų tendencijas. O tuo pačiu šiemet bus populiarios ir didžiulės moteriškos piniginės, labiau primenančios delnines. Tad vietos eksperimentams tikrai bus.

Leave a Reply