Paslaugos

Kaip sutaupyti siunčiant siuntas į Airiją?

Nors siuntų siuntimo paslaugos nėra itin brangios, tačiau galimybei esant visuomet norisi sutaupyti. Ypač kainos klausimas yra aktualus dažnai siunčiantiems siuntinius. Dalį šių paslaugų kainos įtakoja ir atstumas, t.y. šalis, į kurią pristatoma siunta iš Lietuvos. Jau ne pirmus metus viena populiariausių krypčių yra Airija. Aptarkime, kaip sutaupyti, kad siuntiniai į Airiją būtų pristatyti ne tik saugiai, bet ir už patrauklią kainą.

Ekonomiškas siuntimo būdas

Naudojantis siuntų gabenimo paslaugomis, atkreipkite dėmesį į siūlomus skirtingus siuntų gabenimo būdus. Vienas ekonomiškiausių sprendimų yra Economy siuntų pristatymas. Šis pasirinkimas yra pigesnis, nes siuntos nėra siunčiamos greituoju būdu, o siuntiniai į Airiją paprastai pristatomi 3 – 4 dienų bėgyje. Tai nėra ilgas terminas, tad jei siuntos gavėjas gali palaukti keletą dienų, rinkitės būtent šį ekonomišką siuntos pristatymą.

Apgalvotai siunčiami daiktai

Nepamirškite, kad siuntos pristatymo kaina priklauso ir nuo siuntos svorio bei matmenų. Tad norint sutaupyti, siuntiniai į Airiją turėtų būti planuojami apgalvojant ar iš ties visus daiktus būtina siųsti. Esant galimybei stambius daiktus galima išardyti ir siųsti išardytus, tokiu būdu sumažinant siuntinio gabaritus. Taip pat pagalvokite ir apie siunčiamų daiktų tarą, kurios svoris priskiriamas prie bendros siuntinio masės.

Paslaugų teikėjai

Be abejo, ieškant geriausio paslaugų kainos ir kokybės santykio atkreipkite dėmesį ir į siuntas gabenančios įmonės kainų politiką. Pasidomėkite ne tik skirtingais kainų pasiūlymais, bet ir tuo, ar už paslaugas netaikomi jokie papildomi, nenumatyti mokesčiai. Na, o jei iš jūsų namų siuntiniai į Airiją keliauja dažnai, pasirinkę patikimus siuntų gabentojus likite jiems „ištikimi“. Dažnai  pastoviems ir lojaliems klientams būna taikomos patrauklios nuolaidos.

Tikimės šie patarimai padės jums priimti teisingus sprendimus ir lauktuvių artimiesiems kelias bus ne tik saugus, bet ir nebrangus. Juk ne veltui sakoma, kad didžiausia dovana yra patirti geras emocijas dovanojant dovanas artimiems žmonėms. Na, o siuntiniai į Airiją yra puiki galimybė neprarasti ryšio ir suteikti džiaugsmo netgi tiems, kurie yra už tūkstančių kilometrų.

Leave a Reply