Laisvalaikis

Kaip padaryti gerą oralinį moteriai?

Oralinis seksas – malonumas tikrai ne tik vyrams. Džiugu, kad šis požiūris keičiasi ir vyrai bei moterys dažnai mėgaujasi seksu, kuris yra ne tik preliudija, tačiau ir VISKAS, gana ilgai besitęsiantis malonumas. Svarbiausia, žinoma, mokytis daryti oralinį seksą. Jo poreikis gali kisti priklausomai nuo kiekvieno asmens. Na o svarbiausia nepamiršti naudoti kokybišką oralinį lubrikantą!

Jeigu Jūsų moteris yra ilgalaikė partnerė, žinoma, kartojimo būdu galiausiai rasite tai, kas jai labiausiai patinka. Jeigu moterys gyvenime keičiasi – tuomet galbūt oralinis seksas ne visada bus maksimalus, tačiau laikantis tam tikrų taisyklių – gali būti labai geras. Jas ir bandysime aptarti straipsnyje.

Svarbu yra mėgautis procesu

Tiek darant oralinį moteriai, tiek vyrui – svarbiausia yra mėgautis procesu. Geras oralinis tas, kuris užburia abu, tai yra, jis patinka ir tam, kuris daro, ir tam, kuris mėgaujasi. Tiesa, viena iš priežasčių, kodėl kartais šis seksas yra tabu – skonis, kuris patinka ne kiekvienam. Tokiu atveju gera išeitis yra oralinis lubrikantas. Šiuo metu skonių gausa yra labai plati. Rinkitės braškes, ananasus, tokius skonius, kurie yra ryškesni arba tokius, kurie ne tokie aštrūs. Svarbiausia, žinoma, išbandyti. O moteris, kai mato, kad jos vyrui yra gera daryti oralinį, kad jis mėgaujasi kiekviena sekunde, žinoma, taip pat dažniausiai sekso metu jaučiasi geriau. Tai galioja ir atvirkštinėje situacijoje.

Ne tik liežuviu

Nors oralinis dažniausiai yra siejamas su žaidimais liežuviu, tačiau visada verta įtraukti ir daugiau „įrankių“, kurie padeda sekso metu patirti ir didesnius pojūčius. Tai yra pirštai, kurie dažniausiai skirti vaginaliniam seksui, tiesa, gali būti naudojami ir klitorio stimuliacijai. Taip pat rinkoje galima rasti labai daug įvairių žaisliukų, kurie leis maksimaliai išnaudoti oralinio sekso galimybes. Kaip ir lubrikantų atveju  – gali tekti išbandyti kelis, kol galiausiai rastas labiausiai tiks Jūsų porai. Tačiau kai potyriai yra dideli – skirti laiko paieškoms ir vertinimui tikrai verta. Ypač dėl to, kad paieškos dažniausiai yra itin malonios.

Reikia apsaugos?

Kai kurie oralinio sekso metu negali iki galo atsipalaiduoti, kadangi bijoma LPL. Ypač tokiu atveju, kai partneriai yra vienadieniai. Tokiu atveju, žinoma, galima naudoti sargius. Šiuo metu galimi sargiai su skoniu. Jie tinka oralinio sekso metu. Tuomet papildomai nereikia lubrikanto. Daryti oralinį bus kur kas maloniau, o ir apsaugos – tiek, kiek reikia. Kalbame ne tik apie vyriškus sargius, tačiau taip pat ir moteriškus, kurių pasiūla rinkoje tikrai yra gana plati. Tiek paprastus, tiek su  skoniais.

Oralinis – ne tik preliudija

Daugeliui atrodo, kad oralinis seksas yra tik preliudija vaginalinio sekso link. Taip, tai gali būti viena iš galimybių mylimam žmogui suteikti daugiau pojūčių. Tačiau nepamirškite, kad oralinis seksas pats iš savęs – jau yra seksas. Nustebinkite moterį vien juo. Taip tarsi parodote, kad nesitikite nieko mainais. Galiausiai, nereikia niekaip ruoštis – reikia parodyti mylimam žmogui, kad norisi jam suteikti kuo daugiau gerų emocijų. Taigi, galima džiuginti moterį, kai ji paprasčiausiai žiūri TV. Kartais oralinis seksas galiausiai baigiasi žaidimais, kurie kelia abiems daug gerų potyrių, o kartais taip ir gali likti, tai yra, emocijomis, kurios yra skirtos tik moteriai. Svarbiausia yra ją stebinti. Na o kad oralinis seksas būtų malonus abiems partneriams, siūlome visada naudoti kokybišką oraliniam seksui skirtą lubrikantą. Geriausias oralinis lubrikantas dažniausiai yra tas, kuris jums labiausiai kvepia ir kuris skonis jums labiausiai priimtinas.

Plačiausias lubrikantų pasirinkimas Baltijos šalyse Prezervatyvai.net parduotuvėje!

Leave a Reply