Verslas

Kokios komercinės patalpos Vilniuje yra geriausios?

Kiekvienam verslui reikia jam pritaikytų patalpų ir kiekvienas turi skirtingus kriterijus bei pageidavimus, todėl labai sunku būtų pasakyti, kokios patalpos yra geriausios. Tačiau komercinės patalpos Vilniuje yra labai įvairios, tad čia sau tinkamas tikrai randa visi verslai ir pavieniai verslininkai.

Į ką atkreipti dėmesį?

Renkantis patalpas verslui, labai svarbu pasirinkti tokias, kurios būtų pritaikytos įmonės veiklos specifikai. Pavyzdžiui, gamybos įmonėms reikalingos didelės patalpos, kurios būtų su tinkamu vėdinimu arba galimybe tokį įrengti. Labai dažnai gamyboje reikalinga, kad patalpose būtų pritaikytos tam tikros medžiagos. Pavyzdžiui, užtikrinančios higienos normas ir antibakterines sąlygas.

Tuo tarpu administracinę veiklą vykdančiai įmonei reikalingos ne didžiulės patalpos., o jaukus biuras. Tokių pasirinkimas Vilniuje yra ypač platus. Rinkdamiesi biurą, nepamirškite įvertinti, kad ir jame turi būti pakankamai vietos. Apskaičiuokite, kad visiems darbuotojams būtų pakankamai vietos ir liktų erdvių sukurti naujas darbo vietas įmonei plečiantis. Taip pat biure svarbu papildomos patalpos, tokios kaip poilsio zona, susirinkimų kambarys ir pan.

Naujos ar senos patalpos?

Vilniuje labai platus patalpų pasirinkimas, todėl galima rinktis įvairius variantus. Jeigu gamybos įmonėms dažniausiai tinka ir senos komercinės patalpos Vilniuje, tai verslams, kurie ieško biurų, labiau patinka naujos komercinės patalpos Šnipiškių rajone ar kitame patogiame miesto rajone. Tai puikus pasirinkimas, nes tokios patalpos yra pritaikytos šiuolaikiniams darbuotojams ir jau yra įrengtos taip, kad jose būtų galima pradėti dirbti. Patogi vieta padaro Jus lengvai aptinkamas tiek klientams, tiek partneriams, o naujas verslo centras kuria teigiamą įmonės įvaizdį. Be to, naujose patalpose pritaikyti šiuolaikiški statybos sprendimai, kurie leidžia sutaupyti energijos ir elektros išlaidų. Tai ypač svarbu kiekvienai įmonei šiuo metu.

Pirkti ar nuomoti?

Rinkdamiesi komercines patalpas, nepamirškite iš anksto suplanuoti patalpų biudžeto. Jis skirsis priklausomai nuo to, kokias patalpas rinksitės. Senos statybos komercinės patalpos Vilniuje gali kainuoti pigiau nei naujos statybos biurai, tačiau dažniausiai senas patalpas yra brangiau išlaikyti. Taip pat reikėtų apgalvoti, ar norite įsigyti patalpas, ar kol kas galvojate tik jas nuomoti. Tinkamai abu variantai. Kartais verslai pirmiau linkę sudaryti nuomos sutartį su galimybe po kelių metų patalpas parduoti. O jeigu norite įsikurti ilgam laikui vienoje vietoje, tuomet verta galvoti apie patalpų pirkimą iš karto. Tai ypač svarbu didesnėms įmonėms, kurios nuolat rūpinasi savo įmonės įvaizdžiu.

Leave a Reply