Sveikata

Kaip paįvairinti savo poros seksualinį gyvenimą?

Mažėjantis seksualinis aktyvumas yra bet kokių santykių pražūtis, nesvarbu, kiek ilgai jie tęsiasi. Dažniausiai minimi veiksniai, dėl kurių apleidžiamas lytinis gyvenimas, yra stresas, atsakomybė arba senėjimas. Palaikant nuoširdumo ir ryšio jausmo atmosferą, sekso reikalai yra vieni iš tų, kurie sparčiai gerėja. Pagrindas išlieka bendravimas apie partnerių poreikius ir abipusis supratimas.

Šiek tiek drąsos ir noro keisti nusistovėjusius įpročius dažniausiai yra paprasčiausias ir geriausias būdas pagerinti lytinio gyvenimo kokybę. Kai kurie ekspertai teigia, kad į santuokinį gyvenimą įvestos naujos taisyklės gali pagerinti santykių kokybę. Daugelis žmonių mano, kad kita šalis turėtų žinoti tam tikrus dalykus, nes jie yra akivaizdūs. Tai dažnai sukelia nusivylimą ir abipusį nepasitenkinimą. Apeliuodami į skaidrumo principą, išvalykite atmosferą tarp partnerių. Aiškus savo poreikių, lūkesčių ar prašymų išsakymas partneriui padeda išlaikyti santykių vieningumą.

Kaip padaryti seksualinį gyvenimą įdomesnį?

Be anksčiau minėto dialogo, įsimylėjėliai turi daugybę būdų, kaip praturtinti savo seksualinį gyvenimą.

Vienas iš santykių sušildymo būdų – kalbėtis apie slaptas seksualines fantazijas ir patirtis. Gyvai atsakydami glamonėmis, įmantriomis frazėmis ar skleisdami garsus lytinio akto metu galite padidinti susijaudinimą ir pojūčius. Nurodant partneriui, kaip jam ar jai patinka būti liečiamam ar glostomam, įsimylėjėliams atsiveria galimybė geriausiai patenkinti vienas kito poreikius – tai slaptos durys į palaimą. Verta paminėti, kad galingas afrodiziakas yra kūno kvapas. Todėl ir kilo mintis naudoti kvepalus arba aromaterapiją. Tinkamai parinkti ir saikingai vartojami jie gali stipriai paveikti pojūčius. Naudojant lubrikantus, kūno aliejus, veikia ne tik uoslė, skonis, bet ir lytėjimas.

Lytinio gyvenimo kokybės pagerėjimą gali lemti tinkamai pasirinkti sekso žaisliukai. Tai ne tik būdas paįvairinti santykius, bet ir geriau pažinti vienas kito norus ir poreikius. Įvairių sekso žaislų asortimentą galite rasti internete: https://www.ageismas.lt/kategorija/sekso-prekes-poroms/analiniai-zaislai-sekso-prekes-poroms/.

Leave a Reply