Grožis Mada

Kaip atliekamas blakstienų priauginimas ir ką suteikia plaukų tiesinimas keratinu?

Kuri nenori turėti kerintį žvilgsnį ir ilgas, tankias, riestas, dangų remiančias blakstienas. Tai – daugelio moterų svajonė, nes turint išraiškingas blakstienas galime nesunkiai suvilioti priešingą lytį, labiau pasitikėti savimi, galbūt rasti naują darbą ar tiesiog geriau jaustis. Blakstienų priauginimas – tai nauja paslauga grožio industrijoje, kurią greitai pamėgo moterys.

Yra nemažai tiek grožio salonų, tiek namuose dirbančių meistrių, kurios atlieka šią paslaugą. Itin svarbu, kad blakstienų priauginimas būtų patikėtas į profesionalaus, patyrusio specialisto, naudojančio tik kokybiškas medžiagas, rankas. Taigi, tikriausiai ne vienai įdomu sužinoti, kaip yra priauginamos blakstienos?

Visų pirma meistras specialiu preparatu kruopščiai pašalina visus riebalus nuo kiekvienos blakstienos pagrindo. Tuomet pradedamas daug kruopštumo reikalaujantis didysis darbas – priauginimas. Blakstienos pradedamos auginti nuo išorinio akių kampo. Meistras ant kiekvienos natūralios blakstienos uždeda dirbtinę. Svarbu pažymėti, kad natūralios blakstienos nėra nė kiek paliečiamos, todėl nėra ir nepažeidžiamos. Daugelis mano, kad blakstienų priauginimas gali pakenkti jų natūralioms blakstienos, tačiau tai mitas, nes jos net nėra liečiamos.

Pirmo kontakto metu dažniausiai visi atkreipia dėmesį į akis, todėl išraiškingas žvilgsnis gali būti lemiamas. Nemažiau svarbu, kaip atrodo Jūsų plaukai. Būtina jais taip pat tinkamai pasirūpinti. Tikriausiai ir plaukų tiesinimas keratinu bus girdėtas. Jei ne, trumpai supažindinsime ir su juo. Ši technologija puikiai sugrąžina natūralų plaukų grožį, tiesumą bei kartu žvilgesį. Neišsigąskite, to nereikės daryti gąsdinančiu cheminiu būdu. Keratinu tiesinamos procedūros metu plaukai maksimaliai ištiesina plaukus per visą jų ilgį, suteikiant jiems natūralų žvilgesį, švelnumą, gyvybingumą be jokio cheminio apdorojimo. Plaukų tiesinimas keratinu – tai puiki išeitis nuolat kovojančioms su taip nemėgiamais garbanotais ar banguotais plaukais. Keratinas vizualiai sumažins jų apimtį ir susivėlimą bei palengvins plaukų priežiūrą.

Žvilgantys, tarsi iš šampūno reklamos plaukai ir ilgos blakstienos – tai puikios priemonės norint išlikti žavingai, stilingai, patraukliai sau bei aplinkiniams. Mokslininkai intensyviai dirba išbandydami naujas priemones ir procedūras, todėl išmėginkite ir Jūs šiuo metu grožio industrijoje siūlomas naujienas – blakstienų priauginimą bei plaukų tiesinimo procedūrą, kuri atliekama su keratinu.

1 Comment

  1. Atgalinis pranešimas: Blakstienų priauginimas namuose ar salone?

Leave a Reply