Grožis Mada

Papuošalai – dovana Kalėdoms

Kalėdos atneša į mūsų visų namus šurmulio ir šiokių tokių rūpesčių. Visada sukame galvas, ką padovanoti vienam ar kitam artimam žmogui. Šiais metais madinga dovanoti paprastus papuošalus, ypač moterims. Juk jos taip apsidžiaugia gavusios naujus auskarus ar pakabuką, nesvarbu, kad jais pasipuoš tik kartą per metus…

Papuošalai – puiki dovana šioms Kalėdoms, tačiau neskubėkite jų pirkti. Atsižvelkite į keletą reikšmingų momentų.

Auskarai – viena iš neutraliausių dovanų. Jie nelabai įpareigoja, todėl galima juos dovanoti ir mažiau artimiems žmonėms. Kam konkrečiai? Draugėms, pusseserėms, vyro draugų žmonoms ir t.t. Jei vyras dovanoja savo kolegei darbe, tai gali būti suprasta neadekvačiai. Vyrai auskarus paprastai dovanoja tik toms moterims, kurias itin myli ir gerbia. Dar vienas svarbus momentas dovanojant auskarus, kaip ir visus kitus papuošalus, yra tai, ar dovanos gavėjas nėra alergiškas metalui. Tai galima įsitikinti kurį laiką pastebėjus žmogų, kokiais papuošalais jis dabinasi. Jei tik auksas ar sidabras, greičiausiai metaliniai papuošalai už nedidelę kainą jam netiks.

Pakabukai – originali dovana, apeliuojanti į žmogaus charakterį. Tai gali būtį įvairios figūrėlės, kurios kažkaip susijusios su žmogaus savybėmis ar biografija. Pavyzdžiui, širdutė mylimam žmogui, skorpionas – po Skorpiono ženklu gimusiajam, spyna – užimtam žmogui, kad visi matytų, jog jis nėra laisvas ir jo „kabinti“ negalima. Kiti kaklo papuošalai taip pat turėtų būti dovanojami su protu, nes spalvoti karoliai žmogui gali nepatikti, nes vertina subtilumą ir konservatyvesnius papuošalus.

Žiedai yra skirti tik pačiam artimiausiam žmogui. Žiedo dovanojimas yra labai senas simbolinis aktas, reiškiantis gyvenimo ratą – nuo gimimo iki mirties. Dėl to žiedo dovanojimas įpareigoja rūpintis vienas kitu. Taigi bendradarbiams ar draugams žiedų dovanoti reiktų vengti, nes simbolinis ir energetinis įsipareigojimas yra labai svarbus. Jo nesilaikant, žmogaus gyvenimas gali virsti tikru košmaru.

Papuošalai parduodami specializuotose parduotuvėse arba internetu. Papuošalai internetu yra pigesnis, be to ir patogiau pirkti. Aišku, reikia atkreipti dėmesį į jų išmatavimus. Nesinorėtų grąžinti dovanos, jei ji per maža ar per didelė, ypač po Kalėdų. Dovanokite papuošalus atsakingai. Tai nebrangi, bet originali Kalėdinė dovana.

1 Comment

  1. Kaip ir visoms moterims, taip ir man patinka gražiai pasipuošti, tačiau dažnai susiduriu su problema, kad papuošalai man per brangūs, todėl apsipirkinėju internete (nes čia dažniausiai pigiau). Iš visų išbandytų papuošalų parduotuvių labiausiai patiko http://www.papuosaluslenis.lt/ , ten ne tik pakankamai pigu, bet ir tikrai gražūs papuošalai, kuriais galima ne tik kasdien pasidabinti, bet ir į neeilinę šventę išsipustyti. 🙂 Kažkaip be papuošalų dabar net keista būna matyti moteris, todėl ir pati stengiuosi neužmiršti užsidėti kokį papuošalą, kad ir labai jau skubėdama. 🙂

Leave a Reply