Paslaugos Verslas

Ką daryti, kad siunta saugiai ir greitai pasiektų Angliją?

Siųsdami siuntinius tiek Lietuvos ribose, tiek į užsienio šalis, visuomet norime, kad jie būtų pristatyti greitai ir sklandžiai. Ne išimtis ir siuntos į Angliją. Norint, kad Anglijoje gyvenančius giminaičius ar verslo partnerius siuntinys pasiektų greitai ir saugiau, verta vadovautis mūsų patarimais.

Rinkitės tik oficialius siuntinių vežėjus

Kartais norint sutaupyti pasirenkami neoficialiai dirbantys siuntų vežėjai. Nors ir kokie patrauklūs atrodo internetinėje erdvėje esantys pigūs pasiūlymai, pagalvokite su kokia rizika susijusios nelegalios paslaugos. Pirmiausia, tokių vežėjų gabenamos siuntos į Angliją neturi siuntos sekimo numerio, tad negalėsite matyti siuntos buvimo vietos. Visų antra, siuntos sugadinimo ar apskritai dingimo atveju kažin ar jums bus atlyginti nuostoliai. Tuo tarpu oficialios įmonės visas siuntas registruoja, suteikia siuntos sekimo numerį, o įvykus nesusipratimams prisiima atsakomybę.

Tinkamai supakuokite siuntą

Norint, kad siuntos į Angliją būtų pristatytos nepriekaištingo stovio, būtina jas atsakingai supakuoti. Rekomenduojama naudoti tik naujas pakavimo medžiagas. Standartinio dydžio siuntos paprastai pakuojamos į kartono dėžes, kurių dydis turi kuo labiau atitikti siunčiamo daikto matmenis. Dėžėje likusią laisvą vietą patariama užpildyti užpildo medžiaga. Tam geriausiai tinka specialios granulės ir burbulinė plėvelė.

Ieškokite geriausiai poreikius atitinkančių paslaugų

Nors visos siuntinių gabenimu užsiimančios įmonės stengiasi pasiūlyti geras sąlygas klientams, tačiau palyginti skirtingus pasiūlymus tikrai verta. Jei jums aktualu, kad siunta kuo greičiau pasiektų gavėją, ieškokite skubaus arba Express pristatymo paslaugas teikiančios įmonės. Greituoju būdu siuntos į Angliją gali būti pristatomos ir 1 – 2 dienų bėgyje. Taip pat atkreipkite dėmesį ar siuntos pristatomos nuo durų iki durų. Tai labai patogu tiek siuntėjui, tiek siuntos gavėjui.

Nepamirškite, kad greitas ir sklandus siuntos pristatymas priklauso ne tik nuo vežėjų. Ypatingą dėmesį siuntos pakavimui skirkite jei siųsite dužius ar trapius daiktus. Taip pat nurodykite tikslų gavėjo adresą bei kitus kontaktus. Kartais siuntos į Angliją pristatomos ne taip sklandžiai kaip norėtųsi, dėl siuntėjo padarytų klaidų. Tad tinkamai atlikus tai, kas priklauso nuo jūsų, beliks tik pasitikėti patyrusiais siuntų gabentojais ir greitai įsitikinti, kad siunta jau gavėjo rankose.

Leave a Reply