Grožis Mada

Patarimai, kaip prižiūrėti kaklo papuošalus

Kaklo papuošalai dažniausiai  gaminami iš aukso, sidabro, platinos, visiems papuošalams reikalingas tvarkingas papuošalų laikymas ir priežiūra. Nėrinius, kolje reiktų laikyti neperšviečiamoje, tinkamo dydžio dėžutėje, gaminį ištiesinti suteikiant jam pradinę formą. Negalima jų vynioti, netvarkingai sumesti ar ant viršaus dėti kitų daiktų. Su kaklo  nėriniais visada reikia elgtis atsargiai ir švelniai, papuošalą dėkites tik tuomet kai, kai atliksite makiažą ir pasikvėpinsite, nes kvepalai savo sudėtyje turi cheminių medžiagų ir alkoholio, todėl reiktų leisti jiems išdžiūti ant odos ir tuomet dėtis papuošalą. Kaklo papuošalus nusiimti prieš maudymasi jūroje, ar baseine, nusiimti prieš tepantis veido, rankų ar kūno kremu.

Ką daryti jeigu susipurvino papuošalas?

Sudrėkinkite supurvintą vietą drugnu vandeniu ir švelniai patrinkite, jeigu reikia naudokite ir skalbiamąjį muilą, paskui praskalaukite ir nusausinkite vietą, valant nenaudokite rūgščių ar agresyvių valiklių, nes galima tiktai juos sugadinti, o dėl sunkiai išplaunamų dėmių kreiptis pas specialistus, juvelyrus.

Kaip grąžinti spindesį pajuodusioms sidabrinėms detalėms?

Papuošalų gamyboje naudojami sidabro tvirtinimai, susegimai, o sidabras  turi savybę pajuoduoti. Pajuodusias sidabrines detales reikia  valyti tam skirtomis juvelyrinėmis servetėlėmis, norint neišpurvinti visos kolje reikia atsargiai nuimti jungiamuosius žiedelius, išvalyti, o baigus  valyti juos vėl uždėti.

Rankų darbo kaklo papuošalai

Auksiniai, sidabriniai papuošalai turi išliekamąją vertę, jie solidūs, atsparūs, puikiai tinka prie oficialaus stiliaus, prabangūs ir išskirtiniai. Gaminiai aukštos kokybės, galima rinktis graviruotus ir negraviruotus papuošalus, stilingus auskarus, personalizuotą juvelyriką, galima išsirinkti išskirtinius aksesuarus kasdieniam stiliui ir išeigai, natūralius perlus ir papuošalus su akmenimis. Papuošalų gamyboje mados tendencijos atspindi kūryboje bei nuolatinėse paieškose, skiriamas išskirtinis dėmesys smulkioms detalėms.

Kaip kaklo papuošalas pasirenkamas pagal veido formatą?

Apskrito veido savininkėms geriausiai tiks ilgi vėriniai, karoliai, o trikampio veido formos moterims reiktų rinktis trumpus kaklo papuošalus pvz., grandinėlė su pakabuku, karoliai, jeigu veidas kvadrato formos rinkites ilgus vėrinius, ilgus karolius, o pailgo veido savininkėms reiktų rinktis kaklą juosiančius vėrinius ar karolius jie suteiks apvalumo ir kontrasto  pailgai veido formai.

Leave a Reply