Mada

Calvin Klein drabužiai – dovana iš dangaus?

Turbūt nerasite savo aplinkoje žmogaus, negirdėjusio apie vieną garsiausių drabužių liniją Calvin Klein. Firma pripažinta visame pasaulyje dėl savo išskirtinumo – drabužiai simbolizuoja drąsą bei subtilumą, išryškina kiekvieno žmogaus seksualumą, tačiau nepamiršta ir išraiškingo minimalizmo svarbos.

Calvin Klein – ne vien tik drabužiai

Calvin Klein gali pasigirti savo plačiu asortimentu – čia rasite viską, ko geidžia jūsų širdis. Batų pasiūla tiesiog milžiniška – nuo paprasčiausių, bet itin patogių sportinių batelių, iki vakarinių aukštakulnių, kurių kulniukai tikrai nenulūš per pirmąjį vakarėlį. Užsukę į internetinę parduotuvę, prekiaujančią Calvin Klein drabužiais, atrasite drabužius tinkančius tiek pasivaikščiojimui mieste, tiek rimtam susitikimui ar didelei šventei. Kalbant apie apatinį trikotažą – vien teigiami atsiliepimai. Tvaru, patogu, ilgaamžiška, madinga.

Calvin Klein pasiūloje – galybė parfumerijos bei kosmetikos. Parfumerijos skyriuje pasijusite lyg kvapų sūkuryje, iš kurio nenorėsite ištrūkti. Išsirinkę jums tinkamiausius, jūsų bruožus atskleidžiančius kvepalus, pakerėsite ne vieną vyrą ar moterį. Patikėsite ar ne, tačiau galite rasti ir kvepalus mažiesiems! Argi nebūtų tai puiki dovana?

Neįsivaizduojate nė dienos be makiažo? O galbūt mėgstate eksperimentuoti, tačiau neturite tinkamų priemonių? Ne bėda – atradę Calvin Klein makiažo priemones (įspūdingas paletes, kremus, šepetėlius ir kt.) iš naujo pasinersite į spalvų gamas, o prie veidrodžio norėsite praleisti begalę valandų. Atraskite savo stichiją!

Mažais žingsneliais aukštumų link

Daugelis žino tik tai, jog Calvin Klein – tai visame pasaulyje žinoma drabužių linija. Tačiau tik nedidelė dalis domėjosi jos ne itin šviesia istorija. Tikriausiai manote, jog dizaineris, įkurdamas savo įmonę, kišenėje turėjo tūkstančius dolerių? Jei taip, labai klystate. Calvin Klein, būdamas nepilnametis su kiauromis kišenėmis kasdien liejo prakaitą, siekdamas aukštumų. Patyrė begalę nusivylimų, padarė daug klaidų, kol jį ėmė pastebėti dizaineriai. Ir kas iš to išėjo? Prabėgus nemažai metų bei ištaisius klaidas turime kalnus verčiančią drabužių liniją, kuriai pamažu nusileidžia kitos milžinės. Kokia šios pastraipos esmė, kodėl ji ne apie pačius drabužius? Nežinau. Galbūt todėl, nes šiais laikais vis dar bijoma naujovių. Bijoma bandyti, apsijuokti, suklupti. Tačiau niekas negimsta mokėdamas, tiesa? Jog nepamirštumėte to, siūlau įsigyti bent vieną smulkmenėlę iš Calvin Klein. Tik tam, jog turėtumėte simbolį, kuris padės jums žengti teisingą žingsnį.

Rusnė Šeputytė

Leave a Reply