Laisvalaikis

Kokios vaikiškos gertuvės draugiškos gamtai?

Tarp populiariausių vaikiškų prekių jau daug metų yra vaikiškos gertuvės. Mažiems vaikams reikia nuolat gerti skysčius, jie dūksta ir greitai ištrokšta, todėl gertuvė tampa geru draugu nuo mažens. Šiuo metu rinkoje vaikiškų gertuvių pasirinkimas toks platus, kad ne visi tėvai iš karto žino, kokią pasirinkti yra teisinga.

Kur naudoti?

Gertuvė yra reikalinga įvairiose vaiko veiklose. Pirmiausia, tai daiktas, kurį visuomet naudinga turėti su savimi keliaujant. Kokybiška gertuvė pravers ištroškus. Taip pat gertuvę galima pasičiupti einant į lauką pramogauti su vaikais. Ir, žinoma, ji yra viena svarbiausių komplekto į mokyklą ar darželį dalių. Taip pat gertuvė turėtų būti vienas pirmųjų pirkinių, jeigu vaikas pradeda lankyti sporto ar aktyvaus laisvalaikio būrelius, per kurių veiklas vaikas gali ištrokšti.

Kaip išsirinkti?

Tačiau gertuvėje nebūtinai gali būti vanduo. Pastaraisiais metais populiarėja vaikiškos gertuvės termosai, kuriose galima laikyti tiek šaltus, tiek šiltus gėrimus. Pavyzdžiui, modernios nerūdijančio plieno gertuvės temperatūrą gali palaikyti iki 12 val. Tad žiemą tokia gertuvė gali būti puikus pasirinkimas, jeigu vaikas keliauja į ekskursiją ir norite, kad jis galėtų atsigerti šiltos arbatos po kelių valandų.

Renkantis visuomet reikėtų įvertinti tai, iš kokių medžiagų vaikiškos gertuvės pagamintos. Įprastos plastmasinės gertuvės šiandien rinkoje jau užleidžia vietą daug šiuolaikiškesniems sprendimams. Jos ne tik gali būti kenksmingos sveikatai, bet ir plastikiniai gaminiai yra dažniausiai tarp gamtą teršiančių atliekų randami daiktai. Todėl gamintojai ieško, ką pasiūlyti vartotojams, kurie nori rūpintis ne tik savo sveikata, bet ir aplinka, kurioje gyvename. Dažniausiai pasirinkimas tokiu atveju – nerūdijančio plieno gertuvė. Tokios dažniausiai parduodamos su užsukamu dangteliu ir snapeliu, skirtu gerti. Tai puikus gaminys, kurį galima naudoti ir kaip gertuvę, ir kaip buteliuką.

Ar verta taupyti?

Kokybiškos gertuvės, žinoma, yra parduodamos aukštesne kaina nei paprastos plastmasinės. Dažnai tėvai dvejoja, ar verta vaikui pirkti brangią gertuvę. Yra manančių, kad geriau pataupyti ir nupirkti kažką paprasto. Tačiau neverta rizikuoti nei vaikų sveikata, nei savo pinigine – jeigu investuosite į kokybišką gaminį, jis tarnaus ilgus metus. Perkant plastmasinę gertuvę reikia ypatingą dėmesį skirti jos sudėčiai, nes plastiko gaminiai neretai priskiriami prie toksiškų gaminių klasės. Tuo tarpu nerūdijančio plieno gertuvės yra saugios. Taip pat jos nepakeičia savo formos ir daug metų išlieka funkcionalios.

Kaip prižiūrėti?

Jeigu norite, kad naujas daiktas tarnautų ilgiau, visuomet reikia pasidomėti, kaip šį pirkinį reikia prižiūrėti. Pavyzdžiui, gamtą tausojančios ekologiškos gertuvės dažnai yra parduodamos kartu su jų valymui tinkamu šepetėliu. Nerūdijančio plieno vaikiškos gertuvės lengvai plaunamos rankomis po tekančiu vandeniu. Jų nepatartina dėti į indaplovę, jeigu norite, kad gertuvė ilgiau atliktų savo funkciją.

Leave a Reply