Paslaugos Verslas

Ar įmanoma gauti sąžiningą paskolą?

paskolos neturi slėgti ilgus metusImant paskolą tikimasi, kad pavyks atiduoti laiku, kad finansinis įsipareigojimas nebus per sunkus. Kad viskas vyktų puikiai, svarbu atsakingai pasirinkti ir nesugalvoti pasirašyti abejotinos sutarties. Paskolos neturi slėgti ilgus metus – tai supranta atsakingi paslaugų teikėjai ir atidūs vartotojai.

Ar įmanoma gauti sąžiningą paskolą?

Gal kiek keistokai skamba – sąžininga paskola. Bet pagalvokite – būtent to vartotojai ir nori. Ne ko kito, o sąžiningumo.

Žvelgiant iš vartotojų perspektyvos galima kritikuoti kreditus teikiančias įmones, tačiau ir šios turi ką pasakyti. Juk paslaugą teikiantys asmenys maloniau bendrauja su sąžiningais klientais. Vadinasi, sąžiningas pasiskolinimas įmanomas, bet abi pusės – tiek vartotojas, tiek rinkos „žaidėjas“ – privalo laikytis nustatytų taisyklių.

Deja, vartotojai kartais praleidžia tam tikrus dalykus. Kokia nors šiurkšti sąlyga užrašyta smulkiu šriftu, tad net neatkreipiama dėmesio. O reikėtų, nes nepasidomėjus gali kilti nesklandumų.

Laiku mokėti įmokas

Šnekant apie vartotojų sąžiningumą vienas iš minėtinų aspektų yra įmokų mokėjimas laiku. O ką daryti, jeigu, pavyzdžiui, vėluoja atlyginimas? Prieš pasirašant sutartį neprošal pasiteirauti, ar yra galimybė atidėti mokėjimą. Toks sutarties punktas – didelis palengvinimas.

Veikiausiai pastebėjote, kad įmokų atidėjimas pastaruoju metu vis labiau pabrėžiamas reklamose. Tie, kurie skolina, suprato porą dalykų – paskolos neturi slėgti ilgus metus, jų sąlygos turi būti kuo lankstesnės. Įmokos atidėjimas ir yra lankstumas.

Pasidomėti prieš skolinantis

Kad ir kokių klausimų kyla, visus juos užduokite prieš priimdami sprendimą. Jei pasirašysite sutartį, kad imate kreditą, o paskui sugalvosite pasiteirauti, kaip viskas vyksta, tai bus mažų mažiausiai keista. Tarsi paskolos sąlygos – paskutinėje vietoje.

Pasidomėti prieš skolinantis – tai ne vien peržiūrėti reklamą, kur atskleidžiamos gerosios savybės. Įsiskaitykite į sutartį, pasitikslinkite dėl visko, kas neaišku. Jei tik sukirba koks neaiškumas, nenumokite ranka. Kreditus teikiantis asmuo turi pakonsultuoti.

Skambios reklamos, o kokia realybė?

Bet ar konsultacija bus sąžininga? Apie kreditų teikėjus randama visokiausių atsiliepimų. Tačiau logiška, kad nei viena įmonė nenori teršti savo vardo ir stengiasi su klientais elgtis mandagiai, atsakyti į jiems rūpimus klausimus.

Gal realybė ir ne visais atvejais atitinka reklamos kuriamą vaizdą, bet niekas nenori nuvilti vartotojo. Nesinorėtų vienareikšmiškai teigti, kas paslaugos tokios pat geros kaip ir reklamuojama. Bet tikėtina, kad tiesos tose reklamose yra.

Tačiau kaip nesuklysti? Apgalvokite, neskubėkite.

Padeda informacijos sklaida

Nesuklysti padeda gausūs informacijos srautai. Taip, internetas yra tikras žinių lobynas. Trūkumas tas, kad negalite būti tikri, ar atsiliepimai apie įmonę tikri. Visgi patyrusiems interneto naudotojams kiek lengviau atsekti tikrų ir netikrų atsiliepimų tendencijas.

Skolinkitės atsakingai

Paskolos neturi slėgti ilgus metus, o kad tikrai neslėgtų, svarbu atidžiai rinktis, apgalvoti. Pinigų leidimas gavus kreditą taip pat neturėtų vykti chaotiškai. Asmeninio biudžeto planavimas – vienas iš kertinių pliusų bandant sklandžiai grąžinti piniginę skolą.

 

 

Leave a Reply