Laisvalaikis Pramogos

Kaip įsirengti baseiną namuose

baseinaiBaseiną kieme galima įsirengti vos per dvi savaites. Ar verta tai padaryti Lietuvoje ir dar svarbiau kaip tai padaryti? Apie tai šiandien kalbame su šios srities specialistų komanda. Pasak ekspertų, baseinai namuose tai ne tik investicija į turtą, bet ir į savo bei namiškių sveikatą.

Kaip išsirinkti tipą?

Yra trys tipai: karkasiniai, stiklo pluošto ir betoniniai baseinai. Jų visų kaina juokingai maža – šimtas, du šimtai eurų, vandens pašiltinimo įrenginiai – 1 tūkst. eurų. Pigiauri yra karkasiniai baseinai. Sakysite, kas čia per pripuciami baseinai vaikams? Sakysime, kad tai baseinai su įrengimu ir net mini SPA, t.y. vandens pašiltinimu. Viskas priklauso nuo poreikių. Jeigu nenorite daug laiko gaišti baseino įrengimui ir priežiūrai, rinkitės betoninius baseinus. Jie patikimi ir ilgaamžiai, be to gali būti įrengti įvairiausios formos.

Įrengimo darbai

Nepaisant to, kad įsigyti baseinai senukai, mazeikiu baseinas saurida ar tokie šiuo metu populiarūs lauko baseinai intex, įrengimo darai neturėtų trukti ilgiau nei dvi savaites. Žinoma, kiek ilgiau užtrunka sutvarkyti aplinką aplink baseiną. Tai svarbus kriterijus, kurį būtina įvertinti.

Kita vertus, jeigu nenorėsite skirti daug laiko baseino priežiūrai, uždengiami baseinai yra geriausias pasirinkimas. Tokius baseinus valyti reikia labai retai, tad ir rūpesčių pamažėja.

Apart greito įrengimo reiktų įvertinti ar norėsite patys įsirengti baseinus, ar šį darbą patikėsite profesionalams. Nuo šio sprendimo dažnai priklauso ne tik kaina, bet ir įrengimo trukmė.

Kalbinti specialistai pasakoja, kad net ir vaikiski baseinai internetu atkeliauja per dešimt darbo dienų iš gamintojo, t.y. dvi savaites. Vaikams pripuciami baseinai intex yra populiariausi ir kokybiškiausi. Jie gali būti įvairios formos, be to vaikiski baseinai su ciuozykla yra santykinai ilgaamžis pasirinkimas.

Priežiūra

Kaip pavyzdžiui įsigyti lauko baseinai akcija. Tuomet juos įsirengus reikia nepamiršti priežiūros, t.y. valyti ne tik baseiną, bet ir jo aplinką, taip pat reguliariai keisti vandenį ir į jį įpilti chloro. Ekspertai sako, kad baseino aptarnavimas paprastai per savaitę užtrunka 1–2 valandas ir yra nemažai įmonių, teikiančių šias paslaugas.

Leave a Reply