Laisvalaikis Pramogos

Vandens batutų parkas – ką reikia žinoti apie šią pramogą?

batutu-parkas

 

Kiekvienais metais atšilus orams žmonės pradeda ieškoti lauko pramogų, kurios įtrauktų ir leistų išbandyti kažką naujo. Puiki idėja pramogoms tiek su šeima, tiek draugų kompanijoje – vandens batutų parkas. Pirmą kartą girdite apie tokią veiklą? Tuomet atsakysime į visus dažniausiai užduodamus klausimus.

Vandens batutų parkas – kas tai?

Vandens batutų parkas – tai išskirtinė veikla ant vandens, kuri jungia tiek maudynes vandens telkinyje, tiek galimybę pasilinksminti ant batutų. Paprastai vandens batutų parke galite rasti skirtingo sudėtingumo kliūčių ruožą, į kurį įeina ir vandens čiuožyklos, ir sūpynės, ir įvairios kliūtys ar net tinklinio bei kitų populiarių žaidimų aikštelės.

Ar pramoga skirta tik vaikams?

Vandens batutų parkas yra suprojektuotas taip, kad jame galėtų linksmintis vaikai, tačiau iššūkių rastų ir suaugusieji. Tai ideali pramoga tiems, kurie ieško naujų veiklų, kaip praleisti laiką su šeima, todėl vandens batutų parke laukiami visi – ir mažieji, ir jų tėveliai. Tik svarbu įsidėmėti, kad dažniausiai į parką įleidžiami ne jaunesni nei 6 metų amžiaus vaikai.

Ar tai saugi pramoga?

Taip, tai yra visiškai saugi pramoga, kuri nesukels jokio streso – tik geras emocijas. Visi vandens batutų parko lankytojai yra aprūpinami gelbėjimosi liemenėmis, kurios privalomos nepriklausomai nuo amžiaus. Čia taip pat nuolat budi patyrę gelbėtojai, kurie užtikrina lankytojų saugumą ir tvarką aikštelėje. Taip pat vaikai iki 12 metų įleidžiami tik su suaugusiųjų priežiūra, parko pramogos griežtai draudžiamos neblaiviems asmenims.

Ar reikalingas pasiruošimas?

Kad galėtumėte apsilankyti vandens batutų parke, reikalingi minimalūs plaukimo įgūdžiai. Joks kitas specialus pasiruošimas nereikalingas. Geriausia atvykti bent 30 minučių prieš pramogą, kad turėtumėte laiko užsidėti visas apsaugines priemones ir išklausyti instrukciją bei saugaus elgesio reikalavimus.

Ar vandens batutų parką galima išsinuomoti renginiams?

Dažniausiai vandens batutų parkų savininkai suteikia galimybę visą erdvę išsinuomoti renginiams, kolektyvams ar svarbioms progoms. Tai puiki idėja, jei švenčiate gimtadienį, bernvakarį, mergvakarį ar ieškote idėjos įmonės šventei.

 

Leave a Reply