Kelionės Verslas

Mašinų nuoma – į ką atkreipti dėmesį prieš pasinaudojant šiomis paslaugomis

masina

Nors šiandien didelė dalis mūsų šalies gyventojų turi savo nuosavus automobilius, anaiptol ne visais atvejais vartotojai nori ar gali naudoti savo transporto priemonę. Todėl tokiais atvejais mašinų nuoma gali tapti labai veiksmingu sprendimu. Kartais mašinų nuoma tenka pasinaudoti tuomet, kai mūsų transporto priemonė sugenda ir būna remontuojama, o kartais mes tiesiog norime leistis į kelionę pasirinkę komfortiškesnį automobilį. O kadangi tai tikrai nėra vienintelės priežastys, kodėl šiandien neretai yra pasirenkama automobilių nuoma, prieš išsinuomojant automobilį verta atkreipti dėmesį į keletą svarbių veiksnių.

Jūsų amžius ir stažas

Manėte, kad šiandien kiekvienas gali pasinaudoti automobilių nuomos paslaugomis? Kiekviena automobilių nuomos bendrovė taiko skirtingus reikalavimus ir labai dažnai vieni pagrindinių reikalavimų būna susiję su vairuotojo amžiumi bei jo turimu vairavimo stažu. Jei jūs kreipsitės į automobilių nuomos bendrovę, labai tikėtina, kad turėsite būti bent 21 metų amžiaus, o jūsų vairavimo stažas turės būtų ne trumpesnis kaip 2 metai. Tuo atveju, jei šių reikalavimų jūs neatitinkate, turėtumėte kreiptis į pasirinktą bendrovę, kuri pateiktų jums tikslų atsakymą.

Užstato reikalavimas

Jei galvojate apie mašinų nuomą, turite būti pasiruošę sumokėti ir užstatą už pasirinktą automobilį. Šis užstatas visuomet būna piniginis ir dažniausiai yra lygūs KASKO frančizės dydžiui. Žinoma, frančizės dydis skiriasi atsižvelgiant į kiekvieną transporto priemonę, pvz., jos markę, kategoriją, gamybos metus ir kt. Todėl prieš nuspręsdami, kurią transporto priemonę jūs norėsite išsinuomoti, pasidomėkite, koks bus taikomo užstato dydis.

Kaip išvengti užstato

Jei norite išvengti užstato mokėjimo būtinybės, tuomet galite įsigyti automobilių nuomos bendrovių siūlomą papildomą draudimą. Tačiau jis pareikalaus papildomų lėšų. Tuo tarpu jūsų sumokėtas užstatas būtų grąžintas, jei automobilį pristatytumėte laiku ir nepažeistą. Todėl prieš nuspręsdami, kuris variantas jums būtų tinkamesnis, turėtumėte įvertinti tiek savo numatomos kelionės pobūdį, tiek ir savo kelionės trukmę. Įprastai papildomo draudimo įsigijimas vartotojams yra siūlomas tuomet, kai jie būna numatę ne trumpesnę kaip septynių dienų trukmės kelionę.

Automobilio funkcionalumas

Prieš nuspręsdami, kurią transporto priemonę norėsite išsinuomoti savo kelionei, jūs turėtumėte įvertinti ir siūlomų automobilių funkcionalumą. Kiekvienas automobilis yra skirtingos markės ir modelio. Be to, skiriasi ir siūlomų išsinuomoti automobilių gamybos metai. Todėl visa tai įtakoja ir automobilių funkcionalumą, kuris tiesiogiai nulemia ir patogumą. Todėl jei norite išsinuomoti jūsų lūkesčius atitinkančią transporto priemonę, kuri visos kelionės metu jums suteiktų pakankamą komfortą, turėtumėte įvertinti jos techninius parametrus ir funkcionalumą, kuriuo ji pasižymi.

Automobilio nuomos kaina

Kaina priklauso nuo daugybės veiksnių – markės, transporto priemonės kategorijos, pagaminimo metų ir kt. Kainai didelės įtakos turi ir nuomos laikotarpis. Kuo ilgesniam laikui nuomositės pasirinktą automobilį, tuo mažiau mokėsite už vienos paros nuomą.

 

 

Leave a Reply