Mada

Stilinga suknelė turi atitikti ir figūros tipą

Jei reikėtų įvardinti patį moteriškiausią drabužį, suknelės pavadinimas tikriausiai būtų minimas neabejotinai dažniausiai. Tačiau, jei kada nors esate pasiskolinusi suknelę iš draugės ar sesės, ant kurios ši „gulė“ nuostabiai, tikėtina, gerokai nusivylėte. Ir savo „kailiu“ įsitikinote, jog kitai tinkantis, stilingas bei sezono tendencijas atitinkantis rūbas nebūtinai bus geriausias variantas jūsų atveju. Visada stilingiausiai atrodys ta suknelė, kuri bus pasirinkta atsižvelgiant į figūros tipą. Taigi, nusimeskite drabužius, stokite priešais veidrodį ir objektyviai įvertinkite savo figūrą. Negražių moterų nėra, kai kurios tiesiog nemoka išsirinkti tinkančios suknelės.

Smėlio laikrodis. Jei jūsų liemuo liaunas, o klubai ir krūtinė – didesni, esate smėlio laikrodžio tipo figūros savininkė. Idealiausias variantas – susiaučiamos arba dirželiu sujuosiamos suknelės, pasiūtos iš lengvo audinio. Suveržus juosmenį, išryškinamas figūros privalumas – klubų ir krūtinės kontrastas. Prie tokios suknelės galite drąsiai derinti ir aukštakulnius, ir patogius lygiapadžius ar net sportinius batelius.

Kriaušė. Jei jūsų klubai yra platesni už biustą, dairytis turėtumėte suknelės, kuri yra siauresnė viršuje, o apačioje krenta laisvai. Tabu – itin glaudžiai kūną aptempiančios suknelės ir dekoro detalės apatinėje rūbo dalyje.

Apverstas trikampis. Masyviausia kūno dalis pas šio tipo figūros savininkes – viršus. Tad stilinga suknelė bus ta, kuri, savo formos dėka, paplatins apatinę kūno dalį ir sukurs tam tikrą proporciją. Taigi, „trikampiai“ gali drąsiai rinktis varpelio formos suknelės, platėjančias į apačią.

Apskritimas. „Apskritimu“ yra vadinamos tos moterys, kurių krūtinė yra didesnė už klubus bei liemenį, o lieknos kojos – tikras pasididžiavimas. Idealiausias variantas – trumpos, kojas atidengiančios suknelės su V formos iškirpte, vizualiai mažinančia krūtinę. Derėtų susilaikyti nuo laisvų, oversize tipo suknelių.

Kvadratas. Dar kitaip vadinamojo „pieštuko“ figūrai yra būdingas klubų, liemens, pečių išsidėstymas vienoje vietoje. Tokią „tiesią“ figūrą gali turėti ir itin lieknos, ir apkūnesnės moterys. Rekomenduoja rinktis iš susiaučiamų, įliemenuotų, nėriniais bei kitomis detalėmis dekoruotų suknelių. Praeikite pro tiesias, aptemptas sukneles, su kuriomis jūsų figūros moteris stilingai neatrodys.

Leave a Reply