Verslas

Rūpinimasis savo higiena: ką svarbu žinoti

Šiomis dienomis ypatingai svarbia mūsų kasdienio gyvenimo dalimi tapo asmeninė higiena. Nors akivaizdu, kad asmeninė higiena visada buvo svarbus veiksnys, per pandemiją net ir pernelyg daug tam dėmesio iki tol neskyrę žmonės ėmė labiau rūpintis higiena ir reguliariai plautis bei dezinfekuoti rankas. Žinoma, nors vis dar yra skeptikų, manančių, jog nėra jokios prasmės reguliariai plautis rankas, nes jie iki tol to nedarė ir buvo sveiki, tokiu požiūriu vadovautis tikrai niekuomet nereikėtų.

Suprantama, kad kiekvienas žmogus, kuris grįžta namo iš darbo, mokyklos, parduotuvės ar pasivaikščiojimo gryname ore, visuomet turėtų labai gerai nusiplauti rankas, naudojant muilą ir šiltą vandenį. Vieni žmonės tam renkasi skystą muilą, o kiti naudoja kietą muilą. Nei vienas, nei kitas pasirinkimas nėra nei blogesnis, nei geresnis – viskas priklauso nuo to, ką jūs labiausiai mėgstate. Tačiau jei jūs paprastai naudojate skystą muilą ir norite daugiau sutaupyti, galite pirkti didesnes skysto muilo papildymo talpas, kuriomis pripildytumėte savo turimus muilo dozatorius. Tuo tarpu su kietu muilu viskas yra paprasčiau, nes pasibaigus tereikia įsigyti naują muilą, kurį laikytumėte muilinėje. Šiandien muilo dozatoriai ir muilinės gali būti lengvai įsigytos internetu, pvz., Bijunai-prienamo.lt. Lygiai tą patį būtų galima pasakyti ir apie higienos priemones – juolab, kad interneto pagalba jums gali pavykti ir daug daugiau sutaupyti.

Be abejo, higiena yra svarbi ir tuomet, kai laiką leidžiate ne namuose, todėl su savimi visuomet rekomenduojama turėti ne tik sausų, tačiau ir šlapių servetėlių bei dezinfekcinio skysčio arba gelio. Tai jums leistų reguliariai dezinfekuoti rankas – nepaisant to, ar būtumėte apsilankę maisto prekių parduotuvę, ar gydymo įstaigoje. Trumpiau tariant, tokių higienos priemonių turėjimas su savimi padeda užtikrinti, jog jūsų rankos visuomet bus švarios. O tai reiškia, kad tokiu būdu sumažinsite įvairių galimų bakterinių ir virusinių ligų riziką. Todėl jei iki šiol vis dėlto leisdavote sau kartas nuo karto į asmeninę higieną pažvelgti pro pirštus, nuo šiol turėtumėte pradėti vadovautis atsakingesniu požiūriu.

Leave a Reply