Verslas

Būdai, kaip galima panaudoti popierinius rankšluosčius?

Popieriniai vienkartiniai rankšluosčiai gali būti panaudoti buityje ir pramonės objektuose. Virtuvėje  neapseina nei viena šeimininkė be popierinio rankšluosčio, naudojamas šluostant išpiltą vandenį, arbatą ar kavą, lengvai sugeria maisto likučius, riebalus ir nusausina apibėgusio puodo paviršių. Atostogaujant, keliaujant ar pramogaujant gamtoje popieriniai rankšluosčiai taip pat reikalingi bendrai tvarkai palaikyti. Pranmonėje pvz., automobilių servisų darbuotojai juos naudoja rankoms nusivalyti ar nusausinti išsiliejusiems skysčiams ant grindų, jie gerai  nuvalo ir nusausina. Pramoniniai objektai kur dirba darbuotojai privalo turėti praustuvus, o prie jų būtini popieriniai rankšluosčiai. Maisto gamyboje naudojant popierinius rankšluosčius išlaikoma higiena, panaudojus išvyniotą popierių greitai surenkamos skystos medžiagos nuo paviršiaus ir sustabdomi įvairūs pažeidimai. Rankšluosčiai pagaminti iš 100 procentų celiuliozės, todėl juos  panaudojus galima išmesti jie greitai suyra ir yra draugiški gamtai.

Popierinių rankšluosčių laikikliai

Popierinių rankšluosčių laikikliai gali būti skirtingų tipų ir talpos, jie naudojami sudėti lapeliams arba ritinėliams, būna atviri arba uždari. Laikiklis- dozatorius, kuriame laikomos popierinės servetėlės uždaromas rakteliu ir montuojamas prie sienos, popieriaus lapeliai pro apatinę angą paimami ranka. Gali būti naudojami popieriaus ritinėliai, kurie dedami į laikiklius ir dozuojami su rankenėle ją sukant arba spaudžiant. Laikikliai būna skirtingų modelių, ritinėlis dedamas horizontaliai arba vertikaliai, todėl popierius gali būti nupjaunamas paties įrenginio arba nuplėšiamas ranka. Laikikliai su centrine trauka naudojami gydymo įstaigose, SPA centruose, šiuo atveju visiškai išvengiamas  prisilietimas  su dozuojamu popieriumi ir tuo pačiu apsaugomas nuo  aplinkos nešvarumų.

Kokį pasirinkti laikiklį?              

Namuose arba virtuvės zonoje dažniausiai naudojamas atviras popierinių rankšluosčių laikiklis, tačiau WC patalpoje, prekybos centruose , baruose rekomenduojami uždari laikikliai.

Leave a Reply