Paslaugos Verslas

Plieninių durų gamybos procesas

Šiuolaikinės gamybos technologijos leidžia formuoti net labai sudėtingus plieno profilius. Būtent plienas yra viena pagrindinių statybinių konstrukcijų gaminant duris. Jo stiprumas ir antikorozinės savybės leidžia gaminti patvarius komponentus, o tikslios liejimo galimybės užtikrina aukštą kokybę.

Plieninių durų pranašumai yra išskirtinai didelis atsparumas pažeidimams ir deformacijoms, atsirandančioms dėl bandymų jas sunaikinti ir dėl oro sąlygų, pvz., drėgmės arba aukštos ir žemos temperatūros. Durys gaminamos iš cinkuoto plieno, vėliau padengiamos milteliniais dažais – taip jos tampa atsparios korozijai. Dėl poliuretano putų, mineralinės vatos ar kartono užpildo jos išlaiko termoizoliacines savybes, atitinkančias patalpoms, kurioje bus montuojamos, tipą, daugiau informacijos rasite gamintojo puslapyje. Šiuolaikiniai durų modeliai savininkus ir svečius džiugina ne tik aukšta kokybe, bet ir įspūdinga išvaizda.

Bet kaip jos gaminamos?

  • Rankinis metodas. Jis pagrįstas rankų darbu su minimaliu įrangos naudojimu.

Šio metodo trūkumai yra gaminio gamybos trukmė, didelės darbo sąnaudos, aukšti reikalavimai meistrų kvalifikacijai, aukštųjų technologijų įrangos trūkumas ir dėl to galimas neatitikimas tarp konstrukcinių elementų.

  • Pramoninis metodas. Šiuo atveju produktų gamyba beveik visiškai

automatizuota. Beveik visi darbai atliekami naudojant robotiką. Šis metodas leidžia sutrumpinti prekių gamybos laiką, taip pat užtikrina maksimalų visų darbų tikslumą.

  • Kombinuotas metodas. Rankinio ir pramoninio darbo derinimas apima pusiau

automatinių linijų naudojimą ir kai kuriuos rankinius darbus. Šis būdas yra efektyvesnis ir tikslesnis nei rankų darbo metodas, tačiau prekių gamybos greičiu ir kokybe gerokai nusileidžia automatinei gamybai.

Durų gamyba yra sudėtingas procesas. Galutinio produkto patikimumas ir ilgaamžiškumas priklauso nuo naudojamų gamybos technologijų. Plieninės durys šiandien nepanašios į senas gremėzdiškas technines duris. Jos išsiskiria vizualine apdailos ir spalvų įvairove todėl jas lengvai pritaikysite tiek vidaus, tiek lauko interjere.

Leave a Reply