Laisvalaikis Paslaugos

Nuomojami apartamentai Trakuose, tiems, kas domisi šiuo gražiu šalies kampeliu

apartamentai trakuose

Galvojate, kaip turiningai praleisti vasarą ar ką veikti ilgesnį laisvą savaitgalį, o gal dar domitės vandens turizmu ir šiaip mylite gamtą – tai aplankykite Trakus.
Šiame regione gamta iš tiesų nepakartojama, aplink tyvuliuoja Galvės, Skaisčio, Bernardinų ežerai. Čia įsikūrę nemažai poilsiaviečių, kurios siūlo išsinuomoti valtis, baidares, vandens dviračius. Čia tikrai patiks tiems, kas mėgsta aktyvų poilsį gamtoje. Trakuose galėsite plaukioti jachta, pramoginiais laiveliais ir netgi etnografiniu žvejų laivu. Ekstremalai gali išbandyti žygį aerovaltimi, jis rengiamas Trakų rajone, pelkėse, patirsite nepamirštamus įspūdžius, tarytum būtumėte pakeliavę po Amazonės džiungles – kur, rodosi, joks žmogus nebuvo įkėlęs kojos. Tie, kas mėgsta daug keliauti pėsčiomis arba dviračiais, gali apsilankyti Užutrakio parke, Aukštadvario regioniniame parke, Varnikuose ar tiesiog pasidairyti po pačius Trakus: Bernardinų, Galvės, Akmenos ežerų krantais driekiasi pėsčiųjų ir dviračių takai. Aplankykite irklavimo klube „Academia Remigum“ įrengtą irklavimo muziejų, jame saugoma daugiau kaip 300 eksponatų iš viso pasaulio. Kolekcijoje galėsite apžiūrėti ir irklavimo inventorių, ir dvi tikras sportines vienvietes valtis dar iš XIX amžiaus, čia taip pat gausu įvairių knygų, reklamų, atvirukų, susijusių su irklavimo sportu.

Trakai – tai vienas pagrindinių traukos objektų pietrytinėje mūsų šalies dalyje. Čia visada smagu aplankyti senas istorines vietas – baigiamą remontuoti Trakų bažnyčią, renovuojamą Užutrakio dvaro ansamblis, didingą pilį. Gotikinio stiliaus Trakų pilis – tai vienintelė visoje Rytų Europoje vandenyje stūksanti pilis. Pilį ir jame įkurtą istorijos muziejų ypač mėgsta lankyti tiek Lietuvos, tiek ir užsienio turistai. Be to, šiltuoju metų laiku čia rengiami įvairūs kultūriniai renginiai. Ir tikrai neperdėsime teigdami, kad kiekvienas mūsų pasiilgsta tikrųjų Trakų kibinų ir gausybės čia organizuojamų renginių.

Tad Trakai traukia tiek aktyvaus poilsio mėgėjus, tiek ir besidominčius Trakų ir pačios Lietuvos istorija, tiek ir tuos, kuriuos tiesiog žavi nuostabūs gamtos kampeliai. Trakuose iš tiesų gausų ir gražių vaizdų, ir lankytinų vietų, ir įvairiausių pramogų – tiek sportinių, tiek kultūrinių. Tad, norėdami čia kuo daugiau pamatyti, aplankyti ir visur sudalyvauti, turėtumėte užtrukti bent kelias dienas. Tačiau tai jokia problema – nuomojami apartamentai Trakuose puiki išeitis tiems, kas nori čia pabūti ilgiau.

Leave a Reply