Kelionės

Lėktuvų bilietai į Vokietiją

Visada svajojote pamatyti garsiosios Berlyno sienos dalį, Kelno katedrą arba pajusti antro pagal dydį uosto Europoje, įsikūrusio Hamburge, dvasią? Tuomet yra vienas atsakymas – Jums būtina nuvykti į Vokietiją. O tam, kad ten atsidurtumėte greičiausiai – reikalingi lėktuvų bilietai į Vokietiją.

Šiomis dienomis, kai iš Lietuvos skrenda tiek daug lėktuvų, nusigauti nuo Lietuvos sostinės iki Berlyno, esančio už 1000 km galima vos per nepilnas keturias valandas su persėdimu Rygoje. Toks keliavimo būdas labai patogus šiaurinės Lietuvos dalies gyventojams. Juk jiems dažniausiai nusigauti iki Vilniuje esančio oro uosto yra toks pat arba net ilgesnis atstumas, nei nuvykti iki Latvijos sostinėje įsikūrusio oro uosto. Dabar, kai lėktuvų bilietai įsigyjami internetu, viskas daug paprasčiau. Užtenka pasirinkti išvykimo tašką ir numatyti miestą, kurį norite aplankyti.

Bavarijos alpės

Kodėl verta apsilankyti Vokietijoje? Be straipsnio pradžioje išvardintų trijų objektų tikrai egzistuoja jų dešimtis kartų daugiau. Juk Vokietija tikrai nemaža šalis, turinti didelį plotą ir tiek daug skirtingų miestų su vietinėmis ir pasaulinėmis įžymybėmis bei lankomais objektais. Pietuose laukia kalnų mėgėjų rojus – Bavarijos  Alpės. Čia galite leistis slidinėti, aplankyti senovines pilis, mėgautis bavarišku alumi. Vakarų Vokietijoje gausu gausu architektūros paminklų, jaukių senovinių miestelių, senovės romėnų architektūros liekanų, trykšta garsusis Reino krioklys.  Sunku viską ir aprašyti, bet verčiausia – patiems pamatyti.

reino krioklys

Iš Lietuvos galimi nuskristi į šiuos Vokietijos miestus: Hamburgas, Hanoveris, Frankfurtas, Berlynas, Brėmenas, Duseldorfas, Dresdenas, Dortmundas, Leipcigas, Štutgartas, Niurnbergas, Hanoveris, Dortmundas, Karlsrūhė, Baden Badenas bei Kiolnas. Krypčių tikrai daug, tad galite vienu metu net rinktis vieną nusileidimo oro uostą ir apžiūrėję keletą aplinkinių Vokietijos miestų bei kaimelių į tėvynę grįžti jau iš kito arba to pačio miesto. Keliauti Vokietijoje galite išsinuomavę automobilį, patogiais traukiniais arba, jei atstumai nėra dideli – autobusais.

berlynas

O kokia gi kainą nuvykti iki Vokietijos? Lėktuvų bilietai priklauso nuo sezoniškumo, savaitės dienos, kada keliausite bei nuo to, kaip anksti įsigysite bilietus. Atsižvelgiant į šiuos kriterijus bilietai gali kainuoti nuo 150 Lt. Kadangi čia leidžiasi pigių aviakompanijų lėktuvai „Ryanair“ ir “Wizz Air”, kurie dažnai skelbia akcijas lėktuvų bilietams, tikrai galite sutaupyti. Dar iš Lietuvos Vokietiją galite pasiekti ir pasirinkite “Lufthansa” aviakompaniją, kuri skraidiną į Frankfurtą du kartus per dieną. Tuo tarpu “Wizz Air” skraidina du kartus per savaitę į Dortmundo oro uostą, o “Ryanair” – tris kartus per savaitę į Karlsrūhę, Duseldorfą ir Brėmeną.

Vokietija yra įspūdinga ir tokia įvairi šalis. Viską apžiūrėti prireiks ne vienos savaitės. Tad pradėkite planuotis kelionę jau dabar!

Leave a Reply