Paslaugos

Kaip pasirinkti vestuvių fotografą?

Vestuvės yra viena gražiausių švenčių. Todėl jauniesiems svarbu jas įamžinti. Visi nori džiaugtis vestuvėmis ne tik vestuvių akimirką, bet ir po daugelio metų. Dažniausiai žmonės nori, jog vestuvės būtų ne tik fotografuojamos, bet ir filmuojamos. Turėti gražias vestuves yra kiekvienos moters, neretai ir vyrų svajonė. Dažnai žmonės svajoja apie prabangias vestuves, gražias sukneles, gardų maistą. Todėl vestuvės kainuoja tikrai nepigiai. Pasitaiko, jog žmonės tuokiasi neturėdami sukaupę santaupų ir tiesiog po vestuvių susirenka su draugais ir kartu smagiai atšvenčia. Tačiau kiti nori kiek iškilmingesnių vestuvių. Tuomet prireikia daug pinigų restoranams, drabužiams, vestuvėms. Jei jau nusprendėte netaupyti vestuvėms, netaupykite ir fotografui. Pasitaiko, jog žmonės nori sutaupyti ir vestuvėms pasirenka fotografus mėgėjus. Gali būti, jog tokie fotografai neturės pakankamai patirties, jog gerai atliktų savo darbą vestuvių metu. Jei norite pasirinkti gerą fotografą, pasinaudokite šiais kriterijais:

  • Fotografas nebūtinai turi turėti reikiamą išsilavinimą, bet turi turėti sukaupęs ilgametę patirtį ir turėti įvairių darbų pavyzdžių. Reikia pripažinti, jog ne visi fotografai turi išsilavinimą, susijusį su fotografiją. Pasitaiko, jog žmonės po studijų atranda naują pomėgį – fotografiją. Tuomet pradeda savarankiškai mokytis ir dirbti. Tokiems fotografams gali būti sunkiau gauti pirmuosius užsakymus, tačiau neretai po kelerų metų jie tampa gerai fotografais ir sulaukia daug užsakymų. Jei norite, jog fotografas būtų geras ir darbus atliktų kokybiškai, nepamirškite peržiūrėti jo darbų. Fotografas, sukaupęs ilgametę patirtį, turi daug darbų ir nevengia jų parodyti klientams. Pasidomėkite, kokius darbus reikėjo atlikti fotografui, kokios patirties turi. Jei vestuvių fotografas atsisako pateikti atliktus darbus, tuomet net nereikia galvoti, ar jį verta pasirinkti.
  • Supraskite, jog geras fotografas kainuoja brangiai. Jei renkantis fotografą, Jums svarbiausia rasti pigiai, tuomet nusiteikite, jog gali kilti nemažai nesklandumų. Samdyti verta tik fotografą, turintį daug patirties ir užsakymų. Toks fotografas tikrai Jums nesiūlys pigiausių kainų ir nesutiks darbo atlikti paskutinę minutę. Rasti fotografą galima lengvai, tačiau verta žinoti, jog užsakymai dažniausiai yra vykdomi gerokai anksčiau nei prieš savaitę ar kelias. Susisiekite su fotografu prieš kelis mėnesius, pasitarkite ir užsisakykite datą. Jei pasirinksite kitą fotografą, atsiprašykite ir atsisakykite paslaugų. Jei ieškosite fotografo paskutinę minutę, gali būti, jog nerasite profesionalo, galinčio atlikti gerai darbus. Geri fotografai turi užsakymus bent kelioms savaitėms į priekį.

Leave a Reply