Paslaugos Verslas

Kokios siuntos į Angliją pristatomos mikroautobusais?

road traffic pizza man
Photo by Pavel Danilyuk on Pexels.com

Norite nustebinti Anglijoje gyvenančius artimuosius? O gal artėja draugo gimtadienis? Siuntos į Angliją yra puiki galimybė nusiųsti ne tik dovaną, bet ir pervežti įvairius daiktus. Atstumas nuo Lietuvos nėra toks jau mažas, o keliauti su dideliu bagažu – tikras iššūkis. Padėti išvengti šių vargų yra pasirengusios siuntų tarnybos, tačiau ar žinote, kokius daiktus galima siųsti?

Kokius daiktus galima siųsti?

Gyvenant užsienyje gali prireikti įvairiausių daiktų: Anglijoje sudėtinga gauti kai kurių daugelio tautiečių pamėgtų produktų, o kai kurios prekės Lietuvoje yra paprasčiausiai pigesnės. Ir mikroautobusais vežamos siuntos į Angliją yra puiki išeitis ne tik šiais atvejais – tai nepakeičiama pagalba kraustantis gyventi į užsienį.

Įprastai siuntos yra skirstomos į dvi kategorijas. Pirmoji – tai mažos siuntos, kurių svoris siekia iki 30 kg. Žinoma, kai kurie daiktai yra lengvi, tačiau itin didelių gabaritų, tad nereikėtų tikėtis, kad jų pristatymas kainuos kaip standartinės siuntos! „Bilietas“ daiktams maršrutu Lietuva-Anglija kainuoja maždaug nuo 30 eurų, tačiau kiekvienu atveju galutinė kaina skaičiuojama individualiai.

Kita siuntų kategorija yra dideli daiktai: pavyzdžiui, baldai, buitinė technika, statybinės medžiagos (dėl didelio svorio) ir kt. O jei iškeliaudami nenorite skirtis su savo dviračiu ar motoroleriu – vežėjai į Angliją pristatys ir jį. Tiesa, didelių siuntų kiekis kiekvienam reisui yra ribotas – siuntos juk vežamos mikroautobusais, kurie yra greičiausias ir patogiausias būdas pristatyti reikalingas gėrybes tarp skirtingų šalių.

„Ypatingos“ siuntos į Angliją

Jei tik sužinotumėte, kiek naminių augintinių keliauja tarsi siuntos, tikrai nustebtumėte. Siuntas pristatantys mikroautobusai yra populiarus šunų ir kačių keliavimo būdas, nes gyvūnai jaučiasi daug ramiau, nei skrisdami lėktuvu, patiria mažiau streso. Šios „ypatingos“ siuntos yra visada prižiūrimos: vairuotojai pasirūpina, kad gyvūnai turėtų vandens ir maisto, laikosi šeimininkų rekomendacijų. Augintinio kelionę galima ne tik sekti – visiškai suprantama, kad jo savijauta šeimininkams labai svarbi, tad galima sutarti ir dėl trumpų vaizdo įrašų siuntimo ar sustojimų pasivaikščiojimams, kad poros dienų kelionė keturkojui neprailgtų.

Leave a Reply