Paslaugos Verslas

Kodėl drobės yra gera dovana?

Išrinkti dovaną artimajam ar draugui dažnai tampa nemenku iššūkiu. Sugalvoti originalias dovanas gana sudėtinga, o paprastų ir elementarių kasmet dovanoti taip pat nesinori, kadangi visada siekiame nustebinti ir padovanoti ką nors tokio, kas atitiktų žmogaus charakterį ar būtų sukurta jam asmeniškai. Viena iš tokių originalių dovanų yra drobės, o konkrečiai, fotodrobės, ant kurių galima atspausdinti pačią gražiausią ir nuoširdžiausią akimirką. Papasakosime, kodėl drobės yra gera ir dėmesio verta dovana.

Pirmiausia, tai labai asmeniška dovana. Ant drobių yra spausdinama jūsų pasirinkta fotografija, kuri ne tik visada primena smagią akimirką, tačiau ir tuo pačiu tampa namų ir interjero detale, į kurią pažvelgus visada užplūs geros emocijos. Be to, tai tikrai viena asmeniškiausių dovanų, kadangi pats išrenkate nuotrauką ir momentą, kuris visą laiką puoš jūsų artimojo namus. Tokia dovana ne tik nustebinsite žmogų, tačiau ir visada  priminsite apie save.

Drobės pasižymi ir tuo, kad tai bus personalizuotas, gana nebrangus, o svarbiausia ilgaamžis namų dekoro elementas. Jos lengvai įsilieja į bet kokių namų interjerą, svarbu tik parinkti prie namų dizaino spalviškai derančią nuotrauką, norimą drobės dydį ir formatą. Taip pat drobė gali būti vertikali, horizontali ar kvadratinė. Viskas priklauso tik nuo jūsų – kokią viziją turite ir norimos atspausdinti nuotraukos formato.

Kitas drobių privalumas – jų lengvumas. Net ir pati didžiausia foto drobė yra pakankamai lengva, kad ją be didelių fizinių vargų pakabintumėte ant sienos, kai tuo tarpu didelės įrėmintos nuotraukos pakabinimui gali prireikti bent dviejų stiprių žmonių pagalbos.

Kaip ir minėjome, svarbiausia, kad tokia dovana bus ilgaamžė, o ne vienmetė. Muziejuose ir meno galerijose tikrai ne kartą teko matyti prieš šimtus metų ant drobių tapytų kūrinių. Tai tik įrodo, kad ši medžiaga yra ilgaamžė. Foto drobės yra lygiai tokios pat kokybiškos ir išlieka ryškios. Teigiama, kad jos gali neišblukti net iki 75 ar 200 metų.

Visgi, svarbiausia renkantis tokią dovaną, pasirinkti ir profesionalus, kurie darbą atliks kokybiškai ir nepriekaištingai bei naudodami pačias geriausias bei patvariausias medžiagas. Dabar drobių nuotraukos atspausdinamos aukščiausia spaudos raišką, su nauju ir aplinkai draugišku ekosolventiniu spausdintuvu, kad drobės būtų tobulos, kokybiškos ir tikrai patvarios.

Leave a Reply