Laisvalaikis

Kalėdinių dovanų idėjos vyrams

kirpimo mašinėles plaukamsOre jau tvyro šventinė nuotaika, iki gražiausių žiemos švenčių liko vos kelios savaitės, todėl visi, kurie dar nespėjo nupirkti dovanų savo artimiesiems, masiškai plūsta į parduotuves. Visgi, specialistai perspėja, kad leistis į dovanų medžioklę, nežinant, ką planuojate pirkti, yra tikras mirties nuosprendis jūsų piniginei.  Tad, jei dar nesugalvojote, kuo šiais metais nustebinsite savo vyrą, sūnų, tėtį ar brolį, štai keletas patarimų, kurie jums gali paverti.

Naudingos dovanos – praktiškos dovanos

Jokia paslaptis, kad vyrai ir sentimentalios dovanos ar mielos smulkmenos, kurios tiesiog lentynose kaupia dulkes, nėra labai suderinami dalykai. Tad pirmenybę teikiate tokioms dovanoms, kurias būtų galima panaudoti praktiškai, tai gali būti ir elektrinės barzdaskutės, ir plaukų kirpimo mašinėlės (didelis pasirinkimas šioje el.parduotuvėje https://www.b-a.eu/c2087/Plauku-kirpimo-masineles ), ir kokybiškų įrankių rinkinys, jei jūsų vyras yra nagingas ir mėgsta pasidarbuoti namuose. Tiesa, renkant dovaną, nereiktų pamiršti ir jo pomėgių bei amžiaus. Pavyzdžiui, paauglys, išpakavęs dovaną, tikrai nesusižavės, ant dėžutės išvydęs plaukų kirpimo mašinėlės nuotrauką. Tokio amžiaus vaikinai mėgsta viską, kas yra susiję su elektronika – planšetinius kompiuterius, mobiliuosius telefonus, ausines muzikai, garso kolonėlės ir pan. Vyresnio amžiaus vyrams turėtų patikti ir prabangesnės dovanos – kokybiška odinė piniginė, laikrodis, originalūs kvepalai ir pan.

Ko geriau nedovanoti?

Dovana – tai dėmesys tam žmogui, kuriam ji yra skirta, todėl ji pirmiausia turi patikti jam, o ne jums. Jei vyras turi savo kirpėją nedovanokite jam plaukų kirpimo mašinėlės, nes jums atrodo, kad vizitas į kirpyklą yra tik laiko ir pinigų švaistymas. Jei vyras yra didelis krepšinio fanas, nedovanokite jam bilietų į operetę, nes seniai pati norėjote ją pamatyti, geriau nupirkite metinį abonementą į jo mėgstamos komandos rungtines. Be to, dovanos neturėtų atlikti nebylaus prikaišto funkcijos. Ar jums patiktų dovanų proga gauti treniruoklį ar abonementą į sporto klubą, kaip užuominą, kad priaugote svorio? Tikriausiai ne. Šioje vietoje vyrai ir moterys nelabai kuo skiriasi: niekam nepatinka, kai net artimas žmogus per šventes pirštu bado į jo ydas.  Stebinkite, džiuginkite ir būsite įvertinta.

Keletas naudingų patarimų:

  • Niekada nepirkite dovanos iki Kalėdų likus vos kelioms dienoms, tuo metu parduotuvėse būna tikras chaosas, todėl galite likti ne tik nieko nenupirkusi, bet ir susigadinti nuotaiką;
  • Į dovanų pirkimo maratoną veskitės žmogų, kuris gali greitai ir objektyviai įvertinti situaciją ir jums nuoširdžiai patirti, padėti apsispręsti. Kita vertus, niekada neikite su draugių kompanija, nes daug skirtingų nuomonių gali išmušti iš vėžių;
  • Visada susidarykite pirkinių sąrašą ir iš anksto paskaičiuokite, kokią pinigų sumą galite skirti dovanoms;
  • Pirkite elektroninėse parduotuvėse. Barzdaskutės, kirpimo mašinėles plaukams ir daugelis kitų prekių internete kainuoja gerokai pigiau. Tad tikrai pavys sutaupyti ir likusius pinigus galėsite skirti kalėdiniam stalui ar kitoms smulkmenoms.  Tiesa, elektroninėse parduotuvėse geriau nepirkti iki švenčių likus vos dienai ar dviem, nes jūsų užsakymo gali laiku nespėti pristatyti.

Galiausiai nepamirškite dovanos sau, juk tai metas, kai galite palepinti ir save.

 

 

Leave a Reply