Mada

Kaip išsirinkti tinkamą vyrišką piniginę?

vyriška piniginė 

Nors kartais ir pasitaiko išimčių, daugelis vyrų nekreipia didelio dėmesio savo aksesuarams ar įvaizdžiui. Todėl dažnai tenka juos pastebėti dėvinčius nudilusias, nutrintas arba seno dizaino pinigines. Net ir kandžios replikos ar pasiūlymai įsigyti naują piniginę gali likti nepastebėti, todėl geriausia, jei ją padovanosite arba pasiūlysite išsirinkti kartu. Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad piniginės paieška yra greitas ir nesudėtingas darbas, tačiau ilgainiui suprasite, kad jis reikalauja nemažai pastangų. Juk tai daiktas, kurį vyras naudos kiekvieną dieną, kuris privalo būti patogus, praktiškas ir stilingas. Kad paieškos atneštų kuo geresnių vaisių, siūlome vadovautis keletu patarimų, kaip išsirinkti tinkamą vyrišką piniginę.

Dydis

Pirmas dalykas, kurį turite įvertinti, jei renkatės vyrišką piniginę – jos dydis. Nors iš pažiūros visos piniginės gali atrodyti panašios, net ir keli centimetrai sudarys esminį skirtumą. Jei vyras, su kuriuo renkatės piniginę, ją mėgsta nešiotis kišenėje, ji turi būti pakankamų matmenų, kad neišlįstų ir nebūtų labai išsipūtusi. Dydis svarbus ir dėl kitų priežasčių. Vieni nori į piniginę sutalpinti visus reikiamus daiktus, o kitiems ji reikalinga tik dėl banko kortelės ar asmens tapatybės dokumento. Todėl geriausia peržiūrėti dabartinės piniginės turinį ir įsivertinti, ar jums pakaks kompaktiškos, vieno skyriaus piniginės, ar funkcionalaus, kelių dalių aksesuaro, kuris pritaikytas itin universaliai.

Užsegimas

Vyriškos piniginės gali būti su užsegimu arba be jo. Užsegamos piniginės turi daugiau skyrių, todėl jos privalo laikytis tvirtai bei užtikrinti visapusišką saugumą. Piniginės be užsegimo paprastai būna lengvai ir greitai atverčiamos bei suformuotos taip, kad viduje esantys skyreliai papildomai užsitvirtintų, todėl jos itin praktiškos norintiems kompaktiškos, patogiai naudojamos piniginės.

Dizainas

Be funkcionalumo, didelį vaidmenį atlieka ir piniginės dizainas. Kadangi vyrai nedėvi daug aksesuarų, piniginė turi atspindėti jų asmenybę ir stilių. Vertinantiems klasiką, rekomenduojame rinktis juodos ar rusvos odos, tradicinių formų atveriamas arba užsegamas pinigines. Jei mėgstate eksperimentuoti, jums patiks piniginės su gyvūnų raštais, įspaustais ornamentais ar papildomomis detalėmis, tokiomis kaip dekoruoti užtrauktukai, ženkliukai ir pan. Daugiau apie vyriškas pinigines ir jų pasirinkimą bei stilių galite skaityti čia.

Leave a Reply