Kelionės Verslas

Kaip išsirinkti automobilį kelionėms?

Planuojate pirkti automobilį, kuris būtų labiau skirtas jūsų pomėgiui keliauti patenkinti? Tai rimtas pirkinys, todėl yra tikrai nemažai dalykų, į kuriuos turite atkreipti dėmesį. Pasidalinsime keliais patarimais, kurie visada aktualūs perkant automobilį ir ypač perkant transporto priemonę skirtą ilgesnėms kelionėms.

Pirmiausia – saugumas

Kelionės – tai ne tik pramogos ir nuotykiai, tai ir varginantys kilometrai kelio. Kadangi ilgos kelionės gali būti ne tik varginančios, bet ir rizikingos, saugumas turėtų būti jūsų prioritetas. Šiais laikais automobiliai turi pažangias saugos technologijas, tokias kaip automatinis avarinis stabdymas, aklosios zonos intervencija, prisitaikanti pastovaus greičio palaikymo sistema ir įspėjimas apie susidūrimą.

Renkantis naują ar naudotą automobilį peržiūrėkite visus siūlomus variantus, peržiūrėkite automobilio specifikacijas ir patikrinkite naudojamą saugos technologiją prieš galutinai apsispręsdami.

Patikrinkite automobilio istoriją

Perkant naudotą automobilį ypač svarbu įsitikinti, jog tai techniškai tvarkingas bei saugus automobilis. Vienas iš būdų įsitikinti, jog automobilis yra toks koks yra, o ne sulipdytas iš dalių – automobilio istorija pagal VIN kodą. VIN kodas yra  automobilio kodas, pagal kurį galima matyti visą automobilio istoriją. Specialūs tam skirti portalai suteikia informaciją apie automobilį būtent pagal VIN kodą. Tai aktualu perkant naudotą automobilį, nes galima matyti draudiminius įvykius, avarijas bei tikrą ridą.

Lietuvoje automobilio istorija pagal VIN kodą yra aktuali, nes mūsų gabūs meistrai sugeba „atkalti“ automobilius, kurie kitose šalyse jau buvo nurašyti po baisių autoavarijų kaip netinkami naudojimui. Tikrai nėra malonu sužinoti, jog vos neįsigijote tokio automobilio. Kita dažna situacija – prasukta transporto priemonės rida.

Žinodami automobilio VIN kodą ir patikrinę jo istoriją išvengiate katės maiše pirkimo.

Rinkitės erdvų automobilio saloną

Kad kelionė būtų patogi, kiekvienam sėdinčiam automobilyje turi būti pakankamai vietos patogiai įsitaisyti. Jei planuojate įsigyti automobilį su kuriuo dažnai atostogausite su šeima, tai automobilio salono erdvė yra pirmas dalykas, kurį turite patikrinti prieš perkant automobilį. Didelės ir talpios transporto priemonės puikiai tinka bekele ir ilgoms kelionėms.

Rinkitės automobilį su didele bagažine

Jei esate įprastas stovyklautojas, turėsite daug įrangos. Turėdami didelę bagažinę, galėsite sutalpinti viską, ką turite pasiimti atostogoms ir stovyklavimui.

Didesnė bagažinė taip pat užtikrins, kad keleiviai galės ramiai sėdėti nespardydami kojomis kuprinių ar krepšių, kurie netilpo į bagažinę.

Leave a Reply