Pramogos Renginiai

Ką veikti per vaiko gimtadienio vakarėlį?

Nesvarbu kelintas gimtadienis vaikui, svarbu, kad jis praeitų įdomiai ir linksmai. Vaiko gimtadienis bus puikus, jei pasirūpinsite įdomia veikla, o ne tik sėdėsite prie vaišių stalo. Šį kartą nekalbėsime apie žaidimus, kuriuos galėtų žaisti vaikai, o pasiūlysime įdomios veiklos, kurie tiks tiek vaikučiams, tiek suaugusiems. Tad ką veikti per vaikų gimtadienio vakarėlį?

Lipdymas iš plastilino

Pasirūpinkite dideliu kiekio spalvoto plastilino ir pasinerkite į kūrybą. Kaip žinia, visi vaikai mėgsta lipdyti, o suaugusiems – tai taip pat bus puiki pramoga, priminsianti vaikystę. Lipdykite įvairiausias figūrėlės – paukščius gyvūnus, vieni kitus arba pasidalinkite į kelias komandas ir varžykitės, kuri komandą nulipdys gražesnes figūrėles.

Gaminkite karolius iš vaisių bei uogų

Tokiems karoliams pagaminti prireiks įvairių spalvotų vaisių, uogų bei fantazijos. Gaminkite, verkite spalvotus bei ryškius karolius, taip pat gali pasivaržyti kam pavyks suverti ilgiausius karolius.

Rėmelių dekoravimas

Paruoškite kartoninių rėmelių ir išdalinkite juos svečiams – tegu kiekvienas svečias juos papuošia pagal savo sumanymą. Rėmelius galima dekoruoti pačiomis įvairiausiomis priemonėmis – blizgučiais, lipdukais, karoliukais ir t.t. Po to rėmelius galite padovanoti svečiams kaip prisiminimą apie jūsų rengtą šventę.

Zoologijos sodas

Jei labai mylite gyvūnėlius, kartu su svečiais sukurkite zoologijos sodą. Nupieškite, spalvinkite, iškarpykite dideles ir mažas savo mėgstamiausių gyvūnėlių figūrėles, kurio nors gyvūnėlio pėdutėmis galite papuošti visus namus arba padaryti takelį iš virtuvės į jūsų atžalos kambarį. Nepamirškite ir geros nuotaikos – bus tikrai smagu jei visiems svečiams išdalinsite kokio nors gyvūnėlio ausis. Be to, savo mėgstamus gyvūnus galite piešti ir ant balionų, kurios šventės pabaigoje galėsite išdalinti svečiams arba paprašykite kad gimtadienio dalyviai ant balionų su gyvūnėlių atvaizdais parašytų linkėjimui jūsų vaikui.

 

Leave a Reply