Mada

Seksualus apatinis trikotažas – šiuolaikinio garderobo dalis

Mados tendencijas kuria ryškiausios žvaigždės aktoriai, sportininkai, televizijos žmonės, muzikantai ir dainininkai. Tai jie savo pavyzdžiu gali užkrėsti milijonus žmonių. Ne tik paauglių, kurie nori būti panašūs į savo dievaičius, bet ir subrendusių ir daug pasiekusių žmonių. Rūbų kūrėjai ir gamintojai tai irgi taip pat supranta, todėl žvaigždėmis irgi naudojasi, kaip reklamos veidais. Taip kuriamos naujos mados tendencijos.

Seksualus apatinis trikotažas visada buvo tik apatinis rūbas. Didžiausias dėmesys viešumoje buvo skiriamas tik viršutiniams rūbams. Čia priėjo vis dar parako nestokojanti senutė Madona ir savo išsišokančiais aprėdais sukrėtė visą pasaulį. Apsinuoginusi Madona parodė savo apatinį trikotažą, kurį galima buvo nešioti viešumoje. Tai sukėlė itin didžiulį atgarsį konservatyvioje visuomenėje, tačiau, praėjus 20 metų, viskas pasikeitė.

Seksualu yra laikoma šiek tiek iš po kelnių išlindusios moteriškos kelnaitės. Taip pat pro iškirptę subtiliai matosi liemenėlės papuošimai ir nėriniai. Atviros iškirptės ir atvira nugara tapo kasdienybe, todėl moterims būtina pasirūpinti seksualiais apatiniais, kuriuos būtų negėda parodyti ir viešumoje, ne tik miegamajame.

Tiesa, reiktų skirti seksualius apatinius rūbus nuo seksui skirtų komplektėlių, kuriais prekiaujama tiek erotinių prekių parduotuvėse, tiek dešimtyse elektroninių parduotuvių šalia normalių apatinių rūbų. Kuo jie skiriasi? Pirmiausiai medžiagomis, iš kurių pagaminti. Apatiniai rūbai paprastai gaminami iš natūralių medžiagų – medvilnės, vilnos, bambuko pluošto, šilko, o intymiems žaidimams skirti rūbai gaminami iš elastano, poliesterio ir kitų sintetinių medžiagų, padabinami dirbtinėmis plunksnomis ir įvairiais nėriniais. Kadangi medžiagos yra sintetinės, tokius apatinius rūbus nešioti paprasčiausiai yra nepatogu.

Apatinis trikotažas vyrams nesulaukia tiek daug dėmesio, kaip moteriškas, tačiau yra naujovių ir čia. Lietuvoje vis daugiau atsiranda vyriškų kelnaičių pagamintų ne iš medvilnės, o iš bambuko pluošto, kuris yra kur kas pigesnis ir patvaresnis. Intymiems žaidimams skirto vyriško apatinio trikotažo taip pat daugėja. Vis dar galima pamatyti kelnes, kurių juosmens linija imituoja apatinio trikotažo medžiagą lyg norėdama parodyti, kad džinsai tuoj tuoj nukris ir vyriškis liks vienomis trumpikėmis. Tai mados šauksmas, kuris vis dar stiprus, nors ir eina į pabaigą.

1 Comment

Leave a Reply