Grožis Kosmetika Paslaugos

Ką daryti, kad rankų oda ir nagai būtų tinkamai prižiūrėti?

nagu prieziura 

Rankos – viena labiausiai pastebimų mūsų kūno dalių. Jomis nuolat gestikuliuojame, liečiame aplink esančius daiktus, žmones, ant rankų pirmųjų pasimato tikrasis mūsų amžius. Todėl labai svarbu pasirūpinti, kad jos atrodytų nepriekaištingai, antraip šiurkščios, suskeldėjusios rankos ar nukramtyti, nagai atbaidys kitus žmones ir kels diskomfortą mums patiems. Kaip juos tinkamai prižiūrėti?

Sveikų nagų paslaptis

Labai daug žmonių skundžiasi skilinėjančiais, itin silpnais nagais. Jeigu skilinėja nagų krašteliai, o odelės yra itin skausmingos bei dažnai atsilupa, tikėtina, kad jums trūksta vitamino A. Vitamino D trūkumas gali pasireikšti nagų sluoksniavimusi, o organizme nesant pakankamai vitamino C, paprastai nagai pradeda trupėti. Todėl rekomenduojama vartoti kuo daugiau produktų, kuriuose yra šių vitaminų, arba gerti specialius maisto papildus, skirtus nagams stiprinti. Taip pat labai svarbu metalinę dildę pakeisti stikline – pastaroji mažiau pažeidžia nagą.

Drėkinimas

Sausoms, skilinėjančioms rankoms ir nuolat atsilupančioms nagų odelėms būtina atitinkama priežiūra. Bent kartą per savaitę reikėtų pasidaryti nagus stiprinančias voneles su citrina, alyvuogių aliejumi ar kitomis naudingomis medžiagomis. Prieš tai rankas kruopščiai nušveiskite šveitikliu. Puikiai tiks šveitiklis, kurį naudojate visam kūnui. Rankas pamirkę vonelėje, jas nusausinkite ir patepkite drėkinančiu kremu arba uždėkite specialią kaukę. Jei kaukės neturite, galite rankas įtrinti aliejumi, užsidėti šiltas pirštines ir taip jas palaikyti bent 15 min. Taip aliejus įsigers į odą ir ją pridrėkins.

Manikiūras

Kad nagai būtų tinkamai prižiūrėti, būtina atlikti manikiūrą. Geriausia, jei tai darysite ne namuose pačios, o procedūrą patikėsite specialistams. Jie naudoja profesionalias priemones, kurios nepažeidžia nago ir gali juos sutvarkyti taip, kad nagai net ir nenulakuoti blizgėtų, būtų švarūs, tvarkingi ir nelūžinėtų. Dar vienas svarbus aspektas atliekant manikiūrą – nagų formos. Specialistas atrinks geriausiai jums tinkančią nagų formą ir užtikrins, kad jie toliau augtų tiksliai pagal ją bei atrodytų tolygiai, tvarkingai. Tokį manikiūrą rekomenduojama atlikti kas 3–4 savaites.

1 Comment

  1. Mano nagai visuomet buvo silpni, ploni ir lūžinėjantys, tad didžiausias atradimas man – gelinis lakavimas. Dabar mano nagai visada, gražūs, ilgi ir sveiki. Tačiau vienas svarbiausių dalykų į ką reikėtų atkreipti dėmesį tai nagų, o taip pat ir rankų odos priežiūrai naudojamas priemones. Mano manymu, labai svarbu yra atsirinkti tinkamas, profesionalias priemones, geros sudėties ir kokybės, tada ir rezultatai džiugins

Leave a Reply