Grožis Mada

Nuostabūs stiliaus patarimai apvalesnių formų moterims

Šiuolaikiniame mados pasaulyje galima lengvai atrasti pačių įvairiausių darbužių, kuriais būtų lengva pasipuošti skirtingų figūros tipų moterims, tačiau neretai apvalesnių formų moterys teigia susiduriančios su nemenkais sunkumais! Ar taip iš tikrųjų turėtų būti? Atsakymas akivaizdus – tikrai NE! Net jei iš pirmo žvilgsnio jums iki šiol galėjo atrodyti, kad dabartinis mados pasaulis yra sukurtas lieknų formų moterims, laimei, jau ne vienerius metus galime matyti daug teigiamų pokyčių.

Nėra jokios priežasties, kodėl apvalesnių formų moterys negali atrodyti taip pat nuostabiai, kaip ir visos kitos moterys! Viskas priklauso nuo proporcijų, silueto pusiausvyros ir tinkamų aksesuarų, kad drabužiai jums puikiai tiktų. Pavyzdžiui, diržas yra viena iš tų stiliaus detalių, kurios neturėtumėte pasigesti savo drabužių spintoje. Jis padeda sukurti subalansuotą siluetą, paverčiant jus aukštesne ir lieknesne. Ir iš tiesų, tai yra aksesuaras, kuris gali pakeisti jūsų aprangą, suformuodamas liemenį ir leisdamas jums atrodyti bei jaustis neįtikėtinai puikiai! Ir laimei, tai nėra vienintelis stiliaus patarimas, kuriuo galite pasinaudoti!

Išbandykite skirtingų dydžių drabužius

Visų pirma nereikėtų vadovautis išskirtinai ant drabužių etikečių nurodytais dydžiais. Tiesa, galbūt jūs iki šiol buvote pratusios elgtis būtent taip, tačiau paklauskite savęs, kiek kartų vadovaujantis tokiu principu jūs įsigijote jums visai netinkantį drabužį? Turite suprasti, kad nurodyti dydžiai yra tik gairės. Todėl jei norite atrasti jums puikiai tinkančius drabužius, leiskite sau išbandyti skirtingų dydžių drabužius, kadangi niekuomet negalite žinoti, kokio prekės ženklo drabužiai galėtų geriausiai „paglostyti“ jūsų figūrą.

Atraskite drabužius, kurie atitinka jūsų išskirtinę figūrą

Kiekviena esame unikali ir turime išskirtinę figūrą. Todėl nemanykite, kad jei esate apvalesnių kūno formų, jums teks dėvėti tai, ką dėvi „visos“. Taip tikrai nėra ir neturėtų būti. Todėl turime imtis visų įmanomų priemonių, kad pasirinktume drabužius, kurie tobulai atitiktų mūsų išskirtines kūno linijas. Žinoma, siekiant tokio rezultato, visuomet naudinga atsižvelgti į savo figūros tipą ir pasidomėti, kokie sprendimai jam geriausiai tiktų.

Platūs diržai yra geriausi jūsų stiliaus draugai

Jau spėjote sužinoti, kad diržas gali padaryti tikrus stebuklus, tačiau negalima nepaminėti to dar kartelį! Diržas turi užimti labai svarbią vietą jūsų kasdieniame įvaizdyje, nes jis turi ypatingą galią paversti jus lieknesnėmis. Jei reikia šiek tiek suspausti pilvuką arba paslėpti papildomą audinį nuo sijono ar marškinių – diržas gali lengvai jums padėti. Jis taip pat gali apibrėžti jūsų liemens liniją arba sukurti jos iliuziją.

Nesislėpkite nuo savo apvalumų

Jūsų apvalumai yra gražūs! Tačiau jei jūs to nepripažinsite ir visuomet dėvėsite tik labai didelių dydžių drabužius, galite pasiekti visiškai priešingą rezultatą, kuomet atrodysite dar apvalesnė nei iš tikrųjų esate. Ir nors akivaizdu, kad prigludusių drabužių rinktis nevertėtų, nes tuomet atkreipsite dėmesį į savo apvalumus, vis dėlto didžiausias dėmesys turėtų būti skiriamas proporcijoms ir siekiui pabrėžti tai, ką turite geriausio.

Leiskite sau pasitelkti spalvas

Nebijokite pasitelkti spalvų! Vienspalvis įvaizdis gali būti liekninantis, tačiau tiesiog vilkėdama to paties atspalvio detales prarasite originalumą. Visų pirma galite pabandyti derinti skirtingų audinių ir tekstūrų tų pačių spalvų drabužius, tačiau taip pat kartu eksperimentuokite ir papildykite juos spalvomis, pavyzdžiui, skirtingos spalvos rankine, diržu ar skrybėle. Jei klaustumėte, kokios yra spalvų taisyklės, atminkite, kad šiuo atveju jų tiesiog nėra – bet kuri spalva gali būti liekninanti, jei dėvite jūsų figūrai tinkamus drabužius.

Daugiau: Sidonas.lt

Leave a Reply