Kelionės Paslaugos

Automobilių nuoma: jau šiandien pagalvok, kuo važinėsi Ispanijoje atostogų metu

automobilių nuomaGalimybė atostogų metu aplankyti svečią šalį jau kuris laikas nebėra laikoma turtingųjų privilegija. Tereikia tik kantrybės bei trupučio sėkmės ir bilietas svajonių kryptimi už neįtikėtinai mažą skrydžio kainą jau tavo kišenėje! Aišku, išlaidos kitoms sritims dar pareikalaus praverti piniginę. Transportas – viena iš būtinų investicijų (nebent ketinama pasitenkinti pramogomis viešbučio teritorijoje), apie kurią reikia pagalvoti iš anksto. Kelionė pėsčiomis – puiku, tačiau realiai įvertinus fizines galimybes, orų įtaką bei kitas aplinkybes, darosi aišku, jog tokiu būdu galima pažinti tik itin nedidelę teritorijos dalį. Įveikiami atstumai gerokai išsiplečia kalbant apie viešąjį transportą, bet, vėlgi, būtina paminėti pastarojo minusus: priklausomybę nuo maršruto laiko, sunkumą orientuojantis, fizinį nepatogumą keliaujant ir panašiai. Automobilių nuoma – bene idealiausias variantas, norintiems keliauti savarankiškai bei pažinti net pačius atokiausius šalies kampelius. Gera naujiena dar ir ta, jog automobilio nuomos kainos „nesikandžioja“ (aišku, jei nėra poreikio važinėti su naujausiu verslo klasės modeliu).

Automobilių nuoma Europoje bei kitose šalyse šiandien itin populiari. Paslaugos teikėjai, reaguodami į klientų poreikius, linkę itin supaprastinti nuomos procedūrą ir priartina ją prie kiekvieno iš mūsų namų. Jūs, sėdėdamas kuriame nors Lietuvos kaime, iš anksto galite išsinuomoti automobilį, kuriuo po kelių mėnesių skriesite Ispanijos apylinkėmis – tam tereikia interneto ryšio. Tiesa sakant, tai – ne galimybė, bet netgi būtinybė. Kuo ankstesnė rezervacijos data, tuo didesnis transporto priemonių pasirinkimas bei palankesni kainos pasiūlymai. Negana to, turint daugiau laiko, renkamasi atidžiau ir išvengiama nemalonių pasekmių. Galbūt jus nepulsite iš karto griebti pasiūlymo „automobilių nuoma – tik 10 EUR parai“, o atidžiai išanalizuosite, kas į minėtą kainą įeina. Dažniausiai neįtikėtinai maži tarifai slepia klastą: ne, niekas kliento specialiai neapgaudinėja, tačiau mielai pasinaudojama tokiomis situacijomis, kai sutinkama su sutartyje numatytomis sąlygomis prieš tai jų neperskaičius. Galbūt tie minėti 10 eurų reiškią nuomą be KASKO draudimo, ribotą kilometražą ar itin senus automobilio metus. Geriau paieškojus, galima rasti kur kas labiau poreikius atitinkantį variantą ir ne ką brangiau.

Nors automobilių nuoma – plačiai siūloma paslauga, snausti nereikėtų. Aišku, galbūt nuvykus į reikiamą vietą užsienyje ir pavyks rasti transporto priemonę, bet atsiranda didesnė rizika sudaryti netenkinančią nuomos sutartį.

 

Leave a Reply