Grožis Mada

Auksinės grandinėlės ant kaklo- puiki dovana moterims

Auksinė grandinėlė bus puiki dovana kiekvienai moteriai, tai papuošalas, kuriuo galės puoštis išeigai ir kiekvienai dienai. Išsirinkti grandinėlę neturėtų būti sunku, nes nereikės nustatyti papuošalo dydžio ar modelio. Rinktis grandinėlę reiktų pradėti nuo to, kokią pinigų sumą šiai dovanai galėsite skirti, atkreipkite dėmesį į grandinėlės storį, dizainą ir ilgį, nes vienos moterys  mėgsta nešioti ačiau kaklo, o kitos pasirenka toliau nuo kaklo. Auksinės grandinėlės yra gaminamos ne iš vienintelės spalvos aukso, naudojamas gelsvas, rausvas arba baltas auksas. Taip pat reiktų atkreipti dėmesį į auksinių papuošalų prabą- kuo didesnis skaičius, tuo didesnis aukso kiekis buvo panaudotas lydinyje, todėl visada geriau rinktis gaminį aukštesnės prabos. Dovanoti auksinę grandinėlę galima su pakabuku ir be jo.

Dvigubos grandinėlės

Madingos yra dvigubos grandinėlės su pakabukais, tai gali būti geltonojo ar iš baltojo aukso, šios grandinėlės tinka jaunimui ir ypač brandesnėms moterims. Dvigubas grandinėlės pynimas papuošalą padaro įvaizdžio centru, tokį variantą rinktis paprasčiau, negu kartu derinti kelias skirtingas grandinėles.

Sidabrinės grandinėlės

Sidabrinės grandinėlės- kaklo papuošalas, jį nešioja tiek moterys tiek  vyrai. Sidabrinės grandinėlės  moterims išsiskiria dizainų įvairove, jos gali būti plonos ir stambesnės, elegantiškos ir jas galima nešioti vienas arba su pakabuku. Vyriškų grandinėlių asortimentas taip pat platus,  ieškantys išskirtinio dizaino, aukštos kokybės papuošalo, visada turės galimybę pasirinkti. Sidabrines grandinėles su pakabuku dažniau renkasi moterys, o vyrai jas nešioja be pakabukų. Gerai prižiūrint sidabrinius papuošalus jie visada žvilgės, spindės ir jus puoš ilgą laiką.

Kaip prižiūrėti nerūdijančio plieno gaminius?

Nerūdijančio plieno papuošalus patartina dažniau nuvalyti ir laikyti juos atskirai nuo kitų gaminių, kad nesibraižytų, atskiruose maišeliuose ar dėžutėse. Valomi šiltu vandeniu su muilu, vėliau sausu, minkštu skudurėliu. Dėvėti ir saugoti juos taip, kad kuo mažiau liestusi su kitais gaminiais, kad  nesubraižytų nerūdijančio plieno papuošalus.

Leave a Reply