Kelionės Pramogos

Aktyvus turizmas Lietuvoje: kas, kaip ir kur?

kelionesLietuviai – nuotykius ištroškę žmonės. Vietoj to, kad vyktų į Turkiją ir dienas leistų prie baseino – dažniausiai tautiečiai renkasi ekstremalias keliones, kurios kupinos ne tik pavojaus, tačiau ir itin malonaus adrenalino. Tiesa, ne visų finansinė galimybė leidžia vykti į tolimiausius kraštus, tad nelieka nieko kito kaip tik apsižiūrėti, kur Lietuvoje galima būtų aktyviai praleisti laisvą laiką. Išties, aktyvus turizmas Lietuvoje yra išpuoselėtas, tačiau ne visi žino, kokias šaunias pramogas siūlo vietiniai.

  1. Pramogos medžiuose. Paskutinius kelerius metus itin išpopuliarėjo tarzano tipo pramogos, kurios leidžia laipioti po medžius ir išbandyti savo jėgas. Kai kuriems asmenims tai atrodo gana gąsdinanti pramoga, tačiau svarbiausia, jog visada esate saugus, kadangi prisisegęs su lynu.
  2. Vandens pramogos taip pat išpopuliarėjo gana neseniai, tačiau šiuo metu itin daug įmonių džiaugiasi, kad gali plauti baidarėmis, dviračiais, laivais, valtimis ir buriuoti taip paprastai ir pigiai. Vasaros metu tokias pramogas galima atrasti skirtinguose šalies regionuose, tad paprasčiausiai reikia pasirinkti tas pramogas, kurios Jums labiausiai tinka ir kuriomis naudotis paprasčiausiai nebijote.
  3. Kelionės po miškus ir pelnas yra dar vienas aktyvaus turizmo pavyzdys. Maršrutus sėkmingai įveikia tik tie asmenys, kurie turi gerą fizinį pasirengimą. Tačiau tai nereiškia, kad negali bandyti visi, kurie tik to nori. Juolab, juk siūlomos skirtingo intensyvumo trasos, kad kiekvienas norintis smagiai ir aktyviai praleisti laiką – galėtų tai padaryti.
  4. Pramogos ore. Dar viena galimybė smagiai praleisti laiką tiems, kurie nori įspūdžiu. Galima šokti su parašiutu, galima bandyti naudoti sklandytuvą, galima bandyti šokti su virve… Galimybių ir pasirinkimo labai daug.

Aktyvus sportas Lietuvoje tikrai gana neblogai išvystytas ir paskutiniu metu siūloma vis daugiau naujų pramogų, kurios tinka skirtingo amžiaus ir skirtingo fizinio pasirengimo asmenims. Vietoj to, kad ramiai sau gulėtumėte prie ežero galite paprasčiausiai susikurti nepamirštamą dieną kartu su smagiausiomis pramogomis.

 

Leave a Reply