Mada

Vyriški džemperiai pagal audinius. Koks geriausias?

Nors dažniausiai akcentuojama, kad būtent moterys dažniausiai skiria daugiau laiko bei pastangų, kol randa sau tinkamus drabužius, tačiau dažniausiai tuo nenusileidžia ir vyrai, kurie taip pat nori kasdien ne tik atrodyti puikiai, tačiau ir džiaugtis patraukliu judėjimu. O geri drabužiai – svarbi to dalis.

Bliuzonas – universalus rūbas

Šįkart norime daugiau dėmesio skirti bliuzonams, kurie dažnai yra daugelio vyro kasdienybės dalis. Tai yra ne tik patogus, tačiau ir labai praktiškas drabužis, žinoma, universalus, kadangi jie puikiai tinka prie bet kokių kelnių, bet kokiu oru, galiausiai, einant į bet kokias vietas. Tik reikia rasti tinkamą, kuris tinka ne tik savo stiliumi, tačiau ir audiniu.

Sintetiniai – ne visada blogi

Dažniausiai vyriški džemperiai yra gaminami iš sintetinių audinių, kadangi jie kainuoja pigiau. Gana dažnai galvojama, kad sintetiniai yra gana nekokybiški, kad jie kur kas greičiau nustos tarnauti, juolab, kad jie sukels diskomfortą odai ir to rezultate žmogus dažniausiai aktyviau prakaituos. Visas šis požiūris yra klaidingas, kadangi ir patys sintetiniai audiniai nėra vienodi, tad galima rasti ir tokių, kurie yra jautresni, kurie ne tokie malonūs odai, ir tuo pačiu tokių, kurie tikrai kelia diskomfortą. Galiausiai, dažnai kaltinamas audinys, o didžiausia problema yra pats modelis, kuris nėra patogus žmogui.

Medvilnė – patrauklus pasirinkimas

Bliuzonai, kurie gaminami iš medvilnės – vienas geriausių pasirinkimų, kadangi jie yra labai tvirti,. Jie ilgai tarnauja, dažniausiai greitai nenusiskalbia, galiausiai, džiugina ir minkštumu. Tokie vyriški džemperiai labai maloniai glunda prie odos, tad puikiai tinka net ir tiems vyrams, kurių oda labai jautri, gali kilti alergijos.

Taip pat siūlome įvertinti tai, kad džemperiai iš medvilnės yra labai skirtingi. Paprasčiausiai šis audinys yra labai manevringas, tad kiekvienas gali rasti tai, kas jam labiausiai tinka. Nuo pačių paprasčiausių drabužių, kurie labiausiai tinka tiems, kurie mėgsta klasiką iki tokių, kurie dažniausiai patinka labai ryškioms asmenybėms, kurios renkasi akis traukiančius drabužius.

Satinas – geras pasirinkimas

Dar vienas dėmesio vertas pasirinkimas yra satininiai audiniai. Jie vertinami ne tik dėl patvarumo bei kokybės, tačiau taip pat ir galimybės džiaugtis drabužiu, kuris suteikia galimybę Jūsų odai kvėpuoti. Šiuo metu dažniausiai perkami būtent tokie drabužiai, kurie padeda gerai jaustis. Juolab, bliuzonai puikiai tinka ne tik tokiu atveju, kai einama į darbą, tačiau ir sporto metu, o tuomet dažniausiai prakaituojama, tad geros kokybės drabužis, kuris padeda išvengti bet kokio diskomforto –  labai svarbus ir reikalingas žmogui.

Žinoma, tas pats saitas gali būti labai skirtingas, tad domėkitės jo variacijomis, kol rasite tai, kas Jums labiausiai tinka bei patinka.

Tinkama priežiūra

Kad ir kokio tipo audinys bus pasirenkamas – labai svarbu, kad skirtumėte laiko jo priežiūrai. Tokiu atveju drabužis ilgesnį laiko tarpą išliks gražus. Taip pat reikia nepamiršti, kad perkant reikia tiksliai susižinoti – kokio audinio rūbas yra, kadangi priklausomai nuo to reikalingas ir tinkamas valymas, kuris ne visada gali būti atliekamas namuose.

Tiesa, bliuzonai dažniausiai yra paprasto audinio, tad jų skalbimas – taip pat labai paprastas. Tik reikia tinkamų skalbikių, kurie dažniausiai padeda išlaikyti spalvas sodrias ir tokiu atveju džiaugtis ne tik puikiai atrodančiu, tačiau taip pat ir ilgai tarnausiančiu drabužiu.

 

Leave a Reply