Mada

Vyriški batai – svarbi tikro vyro įvaizdžio detalė

Moterų ir vyrų požiūris į batus šiek tiek skiriasi. Daugeliui moterų, žiūrint į gražius batus, širdis ima plakti dažniau, o noras juo apsiauti užgožia kitus pojūčius. Jos kartais tokių batų gamintojų kaip Ferretti women style, Letizia Ferrari, Pedro Miralles, Gerry Weber, Laura Biagotti, Loretta Vitale, Formentini, Gabor, Polking, LIU JO, Rieker, Tamaris  ar  SANITAL FLEX vardus ištaria švelniau nei mylimojo. Yra moterų, kurios teigia, kad egzistuoja meilė batams iš pirmo žvilgsnio. Ir, patikėkit, per gyvenimą jos taip įsimyli tikrai daug kartų. Kaip jos pačios mėgsta juokauti – batų kaip ir kvepalų, per daug nebūna. Na, o vyrai , priešingai, dažnai į batus žiūri kaip į smulkmeną ir mano, kad į juos niekas nekreipia dėmesio. Taip galvoti – tai klysti. Teisingo požiūrio į batus vyrams pravartu būtų  pasimokyti iš moterų. Netinkamai pasirinkti arba netvarkingai prižiūrėti vyriški batai gali sugriauti bet kokias pastangas atrodyti gerai net ir tada, kai  dėvite madingiausią kostiumą ir segite prabangiausią laikrodį. Niekas iškalbingiau nekalba apie vyrą kaip jo batai. Tad teigti,  jog moteriški batai yra svarbesnė ar paklausesnė prekė nei vyriški batai, tikrai yra klaidinga.

Atleisti galima tik vienam vyrui – astronautui Neilui Armstrongui, kuris įspaudęs pirmą žmogaus batų antspaudą Mėnulyje, garsiuosius batus ten ir paliko. Tiksliau, ne paliko, o paaukojo svorio kompensacijai, kad galėtų paimti Mėnulio akmenų.

Batai – daugiau negu kojų apranga: kartais jie kelia emocijas, kartais formuoja tradicijas ar padeda įrodyti tapatybę. Pavyzdžiui, Japonijoje avėti batus ant tradicinio tatamio kilimo yra etiketo pažeidimas. O garsusis Š. Holmsas pagal batus galėdavo nustatyti žmogaus profesiją.

Vyriškus batus dažnai sunku pasirinkti. Įvairių naujų produktų gausa, didžiulis asortimentas, įvairūs prekiniai ženklai ir  skirtingos medžiagos – verčia nemenkai pasukti galvą renkantis batus. Tačiau šį procesą galima ir supaprastinti – pasitikėkite tik gerų firmų, tokių kaip The Flexx,Manitu, Comfortabel, Trussardi Jeans, Pepe Jeans, Igi&Co, BECOOL, RV, Venezia, ANDIAMO, EXTON, Conhpol Dynamic, Sergio Serano, Luis Gonzalo, OUTPUT, , Pegada, Nicolo Ferretti, S. Oliver, Nero Giardini, Marco Tozzi, Eximp, Bull Boxer, Bugatti, Giovanni, Imac, Girza, Ara, KMB, Remonte, Evaluna, Martinelli, CREATOR, PREGUNTA, Cerutti, Formentini, BRONX, Caprice, Cafenoir ar Alpina  batais. Tuomet būsite tikri ir dėl kokybės, ir dėl komforto, ir dėl stiliaus.

Leave a Reply