Paslaugos

TPVCA draudimo nauda

Draudimas automobilioTikriausiai nėra taip, kad žmonės nuolat galvotų apie draudimą, na nebent tie, kuriems paigiasi draudimas automobilio. Kadangi, privalomasis civilinis transporto priemonės draudimas yra būtinas kiekvienam vairuotojui, tai natūralu, jog apie jo pabaigą ir galvojame. Juk jei laiku neprasitęstume draudimo, tuomet galime sulaukti ne tik didelių baudų, bet ir finansinių nuostolių.

Draudimas automobilio nėra šiaip kažkoks išmislas ar susitarimas su draudimo bendrove. Daugelis mano, kad privalomasis draudimas yra pats žmogaus pasirinkimas, nereikia jo daryti būtinu, tačiau tai yra garantija, kad žmonės kelyje atsitikus nelaimei gaus žalos atlyginimą, bet kokiu atveju. Net menkiausiu. Tai didelis privalumas draudimas automobilio savininkui, vien dėl to, kad jis ir pats gali išvengti finansinės atsakomybės, jei taip išeitų, jog jis būtų eismo įvykio kaltininkas. Tad nereikia manyti, kad draudimo bendrovės nori iš mūsų pralobti, tiesiog apsidraudę galime jaustis saugesni nei ankščiau.

Kadangi draudimo paslauga taip pat yra populiari, kaip ir visos kitos svarbios visuomenei paslaugos, draudimo bendrovėms teko persikelti į internetinę erdvę. Todėl nuo šiol draudimo polisus galima įsigyti ir internetu. O kadangi draudimas automobilio yra privalomas, tad ir jį ten galima greitai bei labai patogiai įsigyti. Tad jei sekmadienio rytą planuojate, kur nors keliauti ir pastebite, jog draudimas nebegalioja, galite jį įsigyti internetu.

TPVCA draudimu galima apdrausti lengvasias transporto priemones, motociklus, mikroautobusus, mopedus, taip pat ir krovininias transporto priemones, traktorius. Taip pat dalima automobilį apdrausti ir neprivalomu, o papildomu KASKO draudimu, kuris padengia žalą, net tuomet kai į jus kokioje aikštelėje atsitrenkė automobilis ir nuvažiavo. Žinoma, KASO draudimas automobilio apsaugojimui yra brangesnis nei paprastas TPVCA draudimas, kuris padengia tik nuostolius patirtus avarijos metu. O KASKO šiuo atveju padengia nuostolius patirtus, net tada kai automobilis pavogiamas. KASKO draudimo kaina priklauso nuo to, kokio modelio bei metų yra transporto priemonė. Jei jums įdomi, kokia bus draudimo kaina, tuomet galite internete surasti specialias draudimo kainos skaičiuokles, kurios padės įvertinti kainą. Bet KASKO draudimas nėra būtinas tiems automobiliams, kurių vertė nėra didelė. Čia pakanka ir paprasto privalomojo draudimo automobiliui.

Taigi, draudimas automobilio gal tiesiogiai ir negali apsaugoti, tačiau gali padengti nuostolius, kuriuos patiriame avarijos metu. Tad tai lyg saugio kelionės garantas, todėl kiekvienas privalo apsidrausti TPVCA draudimu, nes jis užtrikrina saugumą kelyje.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Leave a Reply