Kelionės Laisvalaikis Paslaugos Pramogos

Pramogaukite vasarą su baidarėmis

baidares4Kai orai atšyla, mes vis dažniau girdime apie baidares ir jų nuomą. Kas tai per pramoga ir kodėl ji tokia populiari? Žmonės vis labiau ima suprasti, kad savo laisvą laiką leisti prie televizoriaus ar kompiuterio ekrano nėra nei labai įdomu, nei labai sveika. Tad nieko keisto ir tai, kad per vasaros atostogas vis daugiau žmonių pasinaudoja puikia galimybe papramogauti gamtoje.

Aplankoma daug skirtingų upių: Minija, Akmena, Jūra. Šios upės turbūt yra pačios populiariausios. Visgi, vis labiau baidarių nuoma yra populiari Žemaitijoje, kadangi čia, keliaujant per Jūros upę, jūs galite patirti pačius smagiausius nuotykius. Čia dirba nuomos specialistai, kurie baidarių nuoma jau užsiima daugiau nei dešimt metų, tad jie gali parūpinti jums pačias geriausias baidares už prieinamą kainą, taip pat padėti išsirinkti tinkamiausią maršrutą pagal jūsų poreikius, o kur dar tie visi naudingi patarimai, kurie tikrai labai reikalingi, norint nepatirti nesklandumų ir mėgautis kelione geriausiai, kaip tik įmanoma.

Nenuostabu, kad baidarių nuoma dabar jau persikėlė ir į internetą – jums belieka tiesiog užsukti į baidarių nuomos tinklapį ir ten galėsite pasiskaityti plačiai apie bet kurį maršrutą per populiariausias Lietuvos upes. Įdomu ir tai, kad Jūros upe galima plaukti ne tik vasarą, tačiau taip pat ir pavasarį, rudenį, žiemą. Žinoma, vis vien populiariausias laikas išlieka vasara, kadangi tuo metu oras yra pats šilčiausias ir daugiausiai žmonių atostogauja.
Jeigu keliaujate su vaikais ir norite, kad jie neliūdėtų ne tik vandenyje, bet ir sausumoje, tuomet baidarių nuomotojai gali pasiūlyti tikrai puikią stovyklavietę su didele pieva ir žaidimų aikštele. Ten taip pat bus ką veikti ir suaugusiems, kadangi šašlykus kepti arba rengti pikniką bus itin patogu.

Dabar itin populiarūs baidarių nuomos maršrutai, trunkantys daugiau nei tris dienas, tad jeigu turite laisvą savaitę ir norite penkias dienas pasimėgauti nuostabiu oru, gaiviu vandeniu ir patirti smagių nuotykių – išsirinkti penkių dienų baidarių maršrutą.

Leave a Reply